Lufthansa

Авіакомпанія Lufthansa є флагманом концерну Lufthansa Group і ядром підрозділу пасажирських перевезень, який формують також авіакомпанії Lufthansa Regional, Lufthansa Italia, Austrian Airlines, SWISS і Germanwings, пакети акцій Brussels Airlines, JetBlue і SunExpress.

Ключовою метою всіх авіакомпаній Lufthansa Group є посилення позицій концерну в якості лідируючого європейського перевізника преміум-класу, що пропонує глобальну мережу маршрутів. Lufthansa Group обслуговує основні пасажиропотоки всередині Європи та за її межами. Для досягнення своїх цілей, Lufthansa Group використовує стратегію, що базується на трьох ключових принципах.

По-перше, Lufthansa Group постійно розширює свою мережу континентальних і інтерконтинентальних маршрутів. Для забезпечення ефективності витрат, розширення маршрутної мережі впроваджується з вузлових аеропортів концерну у Франкфурті, Мюнхені, Цюріху, Відні та Брюсселі. Разом, Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines виконують величезну кількість рейсів щоденно обслуговуючи 274 напрями в 104 країнах на чотирьох континентах.

До того ж, Lufthansa Group розвиває партнерські стосунки з іншими авіакомпаніями. Головним орієнтиром є найбільший світовий альянс авіаперевізників - Star Alliance. 26 авіакомпаній, що входять до альянсу, нині обслуговують 1077 напрямів в 175 країнах. Star Alliance продовжує поступальне посилення своїх позицій на світовому ринку авіаперевезень з включенням до свого складу авіакомпаній TAM, Aegean і Air India. Авіакомпанії концерну Lufthansa Group також розширюють свою діяльність за рахунок укладення двосторонніх угод з іншими авіаперевізниками.

www.lufthansa.com