Brussels Airlines

Brussels Airlines має за плечима 80-річний досвід. Brussels Airlines знаходиться у власності SN Airholding. Бельгійська авіакомпанія була створена як результат співпраці двох авіаперевізників : SN Brussels Airlines і Virgin Express. Brussels Airlines пропонує широку мережу маршрутів з базового аеропорту у Брюсселі.
Чисельність персоналу складає майже 3000 співробітників. Флот авіакомпанії, що складається з 51 літака, здійснює більше 300 вильотів щоденно сполучаючи столицю Європи з ключовими європейськими аеропортами і містами на Африканському континенті. Маршрути в Африку обслуговують п'ять літаків Airbus 330-300, тоді як на європейських маршрутах задіяні літаки Airbus A 319, AVRO RJ85 і Boeing 737-300. Відмінною рисою Brussels Airlines є її сильне позиціонування на африканському напрямі, де Brussels Airlines обслуговує 18 напрямів.

15 вересня 2008 концерн Lufthansa Group оголосив про інвестиції в акції бельгійської авіакомпанії. З червня 2009 року доля Lufthansa Group в капіталі SN Airholding склала 45%. З 09 грудня 2009 року Brussels Airlines вступила до глобального авіаційного альянсу Star Alliance. Завдяки членству в альянсі Brussels Airlines пропонує своїм пасажирам мережу маршрутів, що охоплює весь світ.

Brussels Airlines - це авіакомпанія нового покоління. Різні типи обслуговування на європейських перельотах: b.light economy, b.flex economy+ і b.business створені для того, щоб відповідати потребам різних категорій пасажирів. Такі цінності як гнучкість, пунктуальність, надійність, клієнтоорієнтованний персонал, що володіє безліччю мов, гарантовано низькі тарифи і висока якість - це є Brussels Airlines.

Слід згадати, що Brussels Airlines є повністю інтегрованим партнером програми Miles & More. З цією найбільшою в Європі бонусною програмою пасажири можуть накопичувати преміальні милі як за перельоти, так і завдяки численним партнерам.