Smart Upgrade

Правила та Вимоги

1. Наступні правила та умови ("Правила та Умови") будуть застосовуватися до пропозиції ("Пропозиція"), зробленої вами ("ви") на адресу Austrian Airlines AG, Office Park 2, 1200 Vienna – Airport ("Авіакомпанія") в обмін на можливість підвищити клас обслуговування з економічного класу, куди ви придбали квиток для перельоту з авіакомпанією, у бізнес-клас ("Апгрейд"). Пропозиція дійсна для деяких рейсів, що виконуються Авіакомпанією, за умови, що пасажир має підтверджений квиток економ-класу на той же рейс.

Винятки:
ЯПОНІЯ: Для квитків, проданих в Японії, опція Smart Upgrade доступна тільки для маршрутів Токіо - Відень та Відень - Токіо. Збір за підвищення класу обслуговування для квитків, проданих в Японії, є фіксованим і не може бути змінений пасажиром. Діють окремі Правила та умови.
ІНДІЯ: Ставки не приймаються для квитків, проданих в Індії.

2. Всі особи, що роблять Пропозицію, на момент її внесення повинні бути повнолітніми, відповідно до закону встановленого в країні проживання. Ви маєте повноваження діяти від імені усіх осіб, що вказані або включені до Пропозиції, і зобов'язувати їх до дотримання Правил та Умов.
 
3. Пропозиція, що внесена вами під час бронювання або через інші канали, надає право особі або особам, вказаним в Пропозиції, відповідно до справжніх Правил та Умов, стати кандидатами на Апгрейд. Якщо у бронюванні є декілька пасажирів, то пропозиція на апгрейд застосовується до усіх пасажирів. Сума, вказана в пропозиції, множиться на кількість пасажирів у бронюванні. Перш ніж вказувати дані своєї кредитної карти, переконаєтеся, що ви бачите повну вартість апгрейда.
 
4. Авіакомпанія не зобов'язана приймати вашу Пропозицію, а також жодним чином не заявляє, що кому-небудь з пасажирів буде підвищений клас обслуговування. Прийняття пропозиції здійснюється повністю на розсуд авіакомпанії.
 
5. Ви погоджуєтеся з тим, що Пропозиція залишається відкритою для прийняття Авіакомпанією у будь-який момент не пізніше за 72 години до вильоту рейсу, вказаного в розкладі. Ви можете переглянути або зняти свою Пропозицію до того моменту, поки ваша Пропозиція не була прийнята Авіакомпанією. Як тільки ваша пропозиція прийнята Авіакомпанією, ви зобов’язуєтеся завершити платіж за ціною, яку ви вказали у фінальному варіанті Пропозиції, і ви більше не маєте права відмовитися від Апгрейда, окрім випадків, вказаних в Правилах та Умовах.
 
6. У разі, якщо Авіакомпанія відміняє рейс і пересаджує вас на інший рейс, будь-яку Пропозицію, зроблену вами відносно первинного рейсу, може бути перенесено на новий рейс за наявності місць у бізнес-класі. Якщо, з якоїсь причини, відсутні місця у більш високих класах обслуговування, що відповідають опису Апгрейда, будь-які суми, сплачені вами за Апгрейд, будуть повернені на кредитну карту, з якою Апгрейд був сплачений. Повернення буде зараховано у виплату компенсацій, що відповідає чинному законодавству. Якщо ваше бронювання передається від Austrian Airlines іншому перевізникові, Авіакомпанія не гарантує підвищення класу обслуговування. В цьому випадку, будь-які суми, сплачені вами за Апгрейд, повертаються на кредитну карту, з якою Апгрейд був сплачений, і застосовується викладений вище принцип заліку компенсації.

7. Авіакомпанія може прийняти вашу Пропозицію у будь-який момент від 72 до 48 годин до вильоту рейсу, вказаного в розкладі. У випадку, якщо Авіакомпанія приймає вашу Пропозицію, з вашої кредитної карти негайно буде списана повна сума, а Авіакомпанія оформить підвищення класу обслуговування для кожного пасажира у бронюванні. Повна сума включає усі податки та збори за Апгрейд. Підвищення класу обслуговування, оформлене Авіакомпанією, не може бути часткове або повністю переоформлене на іншу особу або на інший рейс, за винятком випадків, викладених в пункті 6.

8. Не передбачається ніяких відшкодувань, повернень або обміну вашої Пропозиції, прийнятою Авіакомпанією, за винятком наступних випадків:
- скасовано рейс, на який було прийнято Пропозицію і оформлено Апгрейд.
- скасовано рейс, на який було прийнято Пропозицію і оформлено Апгрейд, і Авіакомпанія пересадила вас на інший рейс в початковому класі обслуговування.
- ваша пропозиція була прийнята, а Апгрейд був оформлений, проте ви не були розміщені в підвищеному класі обслуговування з причин, залежних від Авіакомпанії, включаючи (але не обмежуючись) заміну повітряного судна, затримку стикувального рейсу, що спричинила запізнення на наступний рейс, для якого був оформлений апгрейд, за винятком обставин, що виникли з вашої вини. Якщо повернення суми схвалено, то вартість Апгрейда повертається на кредитну карту, з якою Апгрейд був сплачений. Повернення буде зараховано у виплату компенсацій, що здійснюється згідно чинного законодавства.
 
9. У випадках, коли схвалено повернення вартості, усі транзакції проводяться у валюті, в якій Апгрейд був сплачений. Якщо для оформлення повернення у іншій валюті потрібно узгодити обмінний курс, то ми використаємо найбільший поширений. Цей курс може бути скоректований для обліку витрат Авіакомпанії на конвертацію та інші транзакційні витрати. Не допускаються випадки перевищення сум повернення над сумами сплаченого Апгрейда.

10. Якщо Ви оплатили попередню розсадження в економ класі відповідно до статті 5.4.1 Умов перевезення, і в той же час Ваша пропозиція за апгрейд було прийнято авіакомпанією, то сума, сплачена за попередню розсадження, не повертається.
 
11. Навіть якщо ваша Пропозиція була прийнята і ви отримали підвищення класу бронювання, до вас будуть застосовуватися правила тарифу, що вказані в квитку який ви придбали (це стосується повернення вартості квитка, внесення змін, накопичення бонусних миль).
 
12. Авіакомпанія не гарантує бронювання конкретних місць в салоні для пасажирів, чиї Пропозиції були прийняті і для яких був оформлений Апгрейд.
 
13. Норма безкоштовного провозу багажу встановлюється для кожного окремого рейсу у Вашому бронюванні, відповідно з умовами та обмеженнями, які діють на відповідному польотного ділянці.
 
14. У разі, якщо ваша Пропозиція була прийнята, сума була списана з кредитної карти, а Апгрейд не був оформлений або не був наданий по факту, ви можете звернутися за поверненням суми в обставинах, що повністю відповідають викладеним в цьому пункті. Таким чином Ви погоджуєтеся з тим, що у разі звернення за поверненням вартості, ви зобов'язані надати (і) посадковий талон з відповідного рейсу і (ii) копію електронного листа, що підтверджує факт Апгрейда; а саме звернення направити в Авіакомпанію не пізніше ніж за 3 місяці з дати перельоту за адресою www.austrian.com/feedback.
 
15. Ці Правила та Умови є повними і єдиними для використання між сторонами та замінюють більш ранні угоди (усні або письмові), що відносяться до їх предмета. Авіакомпанія не зберігатиме або не надаватиме доступ до угоди, укладеної з вами.
 
16. Нездатність Авіакомпанії здійснити свої права не повинна тлумачитися як відмова від подібних прав нині або у будь-який момент часу в майбутньому, а ваші зобов'язання зберігають повну силу та дію.
 
17. Правила та Умови регулюються законодавством Австрійської Республіки. Ви маєте право подати претензію у будь-який компетентний орган за місцем проживання, але всі дії та розбіжності щодо даних Правил і Умов мають підпорядковуватися та розглядатися безпосередньо в суді Відня.
 
18. Правила та Умови повинні розглядатися разом з Правилами Перевезення та Політикою Захисту Даних Austrian Airlines, які, таким чином, є невід'ємною частиною Правил і Умов.