Юридична інформація

Дані відповідно до Параграфів §§ 24 і 25 Закону про ЗМІ та інформацію, що розкривається відповідно до Параграфа § 5 ECG:

Власник і Редактор веб-сайту:
АТ Австрійська Авіакомпанія
Офіс Парк 2
1300 Відень - Аеропорт
Австрія 
місце реєстрації офісу: Відень impressum@austrian.com

Інформація та бронювання:
Тел.: 0 800 3000 49 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів у межах України, Пн-Пт 08:00 - 20:00, Сб-Нд 09:00 - 17:30)
office.ukraine@austrian.com  

або в Австрії - тел: +43 (0)5 1766 1000 (безкоштовно в межах Австрії, Пн-Нд та свята з 08:00 до 20:00 години за місцевим часом)
Contact forms

Скарги та побажання: www.austrian.com/feedback   
 
Реєстраційний номер: 111 000k

Регулятор: авіаційна влада
VAT ATU 15416707

Арбітраж з комерційних питань: Австрійська Авіаційна Асоціація

Тип компанії: Авіаперевізник
Види діяльності Компанії:
a) повітряне перевезення, зокрема повітряне перевезення (на рейсах згідно розкладу або чартерних рейсах) пасажирів, багажу, кореспонденції, вантажу, а також здійснення інших комерційних рейсів;
b) туристична діяльність;
c) використання систем автоматизованої передачі інформації і інших інформаційних технологій;
d) виробництво та продаж аерофотознімання;
e) навчання персоналу та приватних осіб;
f) здійснення будь-якої іншої діяльності, пов'язаній з авіацією.

Виконавчий комітет Австрійських Авіаліній: Kay Kratky (CEO), Dr. Andreas Otto (CCO)

Наглядова рада: Harry Hohmeister (chairman), Ulrike Donath, Karl Ulrich Garnadt, Mag. Dr. h.c. Monika Kircher, Dr. Michael Niggemann, Veit Schmid-Schmidsfelden, Paul Schwaiger, Dr. Bettina Volkens, Harald Ramoser, Mag. Didem Strebinger, Karl Minhard, Alexander Weiss

Форма власності: Sole shareholder ÖLH Österreichische Luftverkehrs-Holding-GmbH (50,2% owned by ÖLP Österreichische Luftverkehrs-Privatstiftung and 49,8% owned by ÖLB Österreichische Luftverkehrs-Beteiligungs-GmbH (wholly owned subsidiary of Deutsche Lufthansa AG).

Важливе зауваження: даний веб-сайт та опубліковані на ньому посилання на безкоштовні газети є засобом надання і розповсюдження інформації про пропозиції, діяльність і процеси розвитку групи Austrian Airlines Group. За допомогою даного сайту можна забронювати квиток або знайти відповідь на виникаючі питання, пов'язані з польотом, а також отримати додаткову інформацію про програму Miles & More.

Подробиці згідно ст. § 7 LobbyG