Термінал Austrian Star Alliance в аеропорту Відня

Аеропорт Відня росте і залишається найшвидшим трансферним аеропортом Європи з часом сполучення всього лиш 25 хвилин. Рейси Austrian Airlines вилітають з терміналу Austrian Star Alliance – терміналу 3 (301–399).

Велика будівля термінала площею 150 000 м² змінює спосіб і якість подорожей для всіх наших пасажирів: у терміналі подорожуючі зможуть побачити сучасну архітектуру, добре освітлені зали, короткі шляхи сполучень і великий асортимент магазинів і ресторанів. Завдяки трирівневій структурі будівлі термінал Austrian Star Alliance забезпечує мінімальний час сполучення 25 хвилин. На відміну від інших аеропортів пасажири переміщуються лише між рівнями, а не між терміналами.

Термінал розташовано безпосередньо поруч із старим терміналом. Усі приміщення аеропорту перебувають під одним дахом, що робить усі три зони реєстрації доступними зсередини. Трирівнева структура забезпечує короткі й зручні сполучні шляхи. Пасажири, які прибувають та відправляються, а також пасажири з шенгенської та з нешенгенської зон обслуговуються в різних секторах. До трьох рівнів можна легко дістатися ескалаторами.