Спонтанно насолоджуйтеся перевагами бізнес-класу 

Авіакомпанія Austrian надає можливість спонтанно познайомитися з перевагами бізнес-класу. Якщо Bи реєструєтеся на рейс через інтернет з нашою послугою Web Check-in, Bам буде запропонована можливість підвищити клас обслуговування на майбутньому перельоті.

Переваги обслуговування пасажирів бізнес-класу:
  • економія часу за допомогою реєстрації на стійках бізнес-класу
  • доступ до залів очікування бізнес-класу
  • комфортніше розміщення на борту
  • вишукані страви від престижної мережі ресторанів DO & CO.
Все дуже просто: Онлайн-реєстрація на рейси Austrian відкривається за 36 годин до вильоту. Вам буде запропоновано вибрати бажане місце в салоні або підвищити клас обслуговування. Ви також зможете роздрукувати посадковий талон або отримати його на Bаш мобільний телефон. Сплатити за підвищення класу обслуговування можна кредитною карткою.

Натисніть тут, щоб скористатися послугою онлайн-реєстрації Web Check-in.

Правила та умови: збір за підвищення класу обслуговування не підлягає поверненню. Зберігаються всі обмеження оригінального тарифу. Милі нараховуються відповідно до оригінального тарифу в квитку. Підвищення класу обслуговування можливе за наявності місць в бізнес-класі.

Під час онлайн-реєстрації на рейси myAustrian на вас чекає виняткова можливість: підвищити клас обслуговування та насолоджуватися перевагами та комфортом бізнес-класу myAustrian.

Це легко: онлайн-реєстрація myAustrian відкривається за 36 годин до вильоту. Система дозволяє вам обирати сервіси, зокрема підвищення класу обслуговування або вибір місця в салоні, друк посадкового талона або його надсилання на ваш мобільний телефон. Оплата здійснюється кредитною картою. Бронювання підвищення класу обслуговування ще ніколи не було таким простим.

Натисніть тут, щоб перейти безпосередньо до нашої онлайн-реєстрації.

Переваги:

  • використання стійки бізнес-класу myAustrian для заощадження часу;
  • доступ до залiв очікування myAustrian;
  • зручні місця в бізнес-класі myAustrian;
  • неперевершений сервіс DO & CO для бізнес-класу під час рейсу.

Правила та умови

Збір за підвищення класу обслуговування не повертається. Обмеження квитка та кредит миль залишаються незмінними. Бронювання на обраних маршрутах підлягає обмеженням за наявністю вільних місць.