Spontanicznie korzystaj z przywilejów podróżowania Klasą Biznes 

Teraz dzięki usłudze odprawy online masz znakomitą okazję na: podwyższenie klasy podróży (upgrade). Skorzystaj z okazji i poznaj unikalny produkt podróżując w Klasie Biznes Austrian. Korzyści w skrócie:
  • skorzystaj ze stanowiska Klasy Biznes Austrian a oszczędzisz czas
  • dostęp do Saloniku Klasy Biznes 
  • komfort podróży w Klasie Biznes Austrian
  • najwyższej klasy serwis DO & CO podczas rejsu
To takie proste: odprawa online jest dostępna na 36 godziny przed odlotem.
System umożliwi ci wybór funkcji, w tym podwyższenie klasy podróży (upgrade) lub wybór preferowanego miejsca, wydrukowanie karty pokładowej lub wysyłanie jej na telefon komórkowy.
Płatność odbywa się za pomocą karty kredytowej lub karty Miles & More.
Rezerwacja na podwyższenie klasy podróży (upgrade) nigdy nie była prostsza! Kliknij tutaj, by przejść do odprawy online.

Ogólne warunki: opłata za podwyższenie klasy podróży (upgrade) jest bezzwrotna, warunki taryfy i mile za przelot pozostają bez zmian, rezerwacja na wybrane trasy jest dostępna w zależności od dostępności miejsc.

Osoby korzystające z odprawy przez internet myAustrian mają teraz wyjątkową możliwość - przy odprawie można skorzystać z opcji upgrade, by delektować się wyjątkową i komfortową obsługą w Klasie Biznes myAustrian.

To bardzo proste: odprawa online myAustrian jest otwierana na 36 godzin przed wylotem. System umożliwia wybranie dodatkowych usług, w tym opcji upgrade przy najbliższym rejsie lub preferowanego miejsca, oraz wydrukowanie karty pokładowej, a nawet przesłanie jej na telefon komórkowy. Płatności możesz dokonać kartą kredytową. Rezerwacja opcji upgrade jest prosta jak nigdy dotąd.

Kliknij tutaj, aby bezpośrednio połączyć się z naszą usługą odprawy online.

Korzyści

  • oszczędność czasu dzięki obsłudze przy stanowisku Klasy Biznes myAustrian
  • wstęp do saloniku biznesowego myAustrian
  • komfortowe miejsca w Klasie Biznes myAustrian
  • doskonały serwis DO & CO dla Klasy Biznes w czasie rejsu

Regulamin

Opłata za upgrade nie podlega zwrotowi; ograniczenia dotyczące biletu i liczba przyznawanych mil nie ulegają zmianie; rezerwacja jest możliwa na wybranych trasach i zależy od dostępności biletów.