Smart Upgrade

Найкращий спосіб літати бізнес-класом Austrian за вигідними цінами

Ви вже маєте квиток економ-класу на рейс Austrian Airlines, проте бажаєте насолодитися комфортом бізнес-класу? Це можливо завдяки Smart Upgrade!

Гарна новина ― ви самі вирішуєте, яку суму хочете заплатити за підвищення класу обслуговування.

Надішліть нам пропозицію, і ми поінформуємо вас упродовж 72 годин до відльоту, чи була прийнята запропонована сума для підвищення класу обслуговування.

Трішки везіння, і вже скоро ми зможемо привітати вас на борту рейсу Austrian Airlines у бізнес-класі.

Послуга Smart Upgrade доступна на всіх регулярних рейсах Austrian. Усе, що вам потрібно, щоб зробити пропозицію, це дійсний і виданий квиток економ-класу Austrian Airlines.

Як отримати доступ до Smart Upgrade

Ви отримаєте запрошення зробити пропозицію для Smart Upgrade наприкінці процесу бронювання на нашому веб-сайті. Ви завжди можете отримати повторний доступ до вашого бронювання, ввівши прізвище і код бронювання в розділі «Керувати моїми бронюваннями» на сайті austrian.com, і надіслати свій запит на підвищення класу обслуговування пізніше. Це також стосується бронювань, здійснених через туристичні агенції або інші платформи.

Розпочнімо

Хочете спочатку забронювати квиток?

Уже маєте квиток?

Зверніть увагу! Щоб зробити пропозицію для Smart Upgrade, ваш квиток економ-класу має бути виданий не пізніше, ніж за 72 години до вильоту.