Smart Upgrade

Najlepszy sposób na podróż w Klasie Biznes Austrian w rewelacyjnej cenie

Masz już bilet na rejs Austrian Airlines w Klasie Ekonomicznej, ale chcesz skorzystać z udogodnień dostępnych w Klasie Biznes? Dzięki Smart Upgrade jest to możliwe!

I jeszcze jedna dobra wiadomość: O cenie opcji upgrade decyduje pasażer!

Złóż nam ofertę, a my powiadomimy Cię w ciągu 72 godzin przed planowanym wylotem, czy zaproponowana przez Ciebie kwota za upgrade została zaakceptowana.

Przy odrobinie szczęścia już wkrótce zostaniesz powitany na pokładzie samolotu Austrian jako pasażer Klasy Biznes.

Ze Smart Upgrade można skorzystać na wszystkich rejsach rozkładowych Austrian. Wystarczy, że złożysz ofertę oraz posiadasz ważny i wystawiony bilet Austrian w Klasie Ekonomicznej.

Jak uzyskać dostęp do Smart Upgrade

Zaproszenie do złożenia oferty Smart Upgrade otrzymasz na zakończenie procesu rezerwacji na naszej stronie internetowej.  Zawsze możesz ponownie uzyskać dostęp do rezerwacji, wpisując swoje nazwisko i kod rezerwacji w sekcji „Zarządzaj swoją rezerwacją” na austrian.com i w terminie późniejszym zgłosić chęć skorzystania z opcji upgrade . Dotyczy to także rezerwacji przez biura podróży i inne platformy.

Zaczynajmy

Chcesz najpierw zarezerwować bilet?

Masz już bilet?

Uwaga: Złożenie oferty Smart Upgrade jest możliwe, tylko jeżeli posiadasz bilet w Klasie Ekonomicznej wystawiony nie później niż na 72 godziny przed wylotem.