Smart Upgrade

Smart Upgrade"- najlepsza oferta aby podróżować w Klasie Biznes Austrian w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Ty decydujesz, ile chcesz zapłacić za podwyższenie standardu podróży. Złóż nam swoją ofertę, a my w ciągu 72 godzin przed planowanym odlotem poinformujemy Cię, czy Twoja oferta została przyjęta i czy będziesz mógł cieszyć się z udogodnień Klasy Biznes.

„Smart Upgrade” jest dostępny na rejsach długodystansowych Austrian, jak i na rejsach z/do Ammanu, Astany, Bagdadu, Baku, Erbilu, Kairu, Tel Awiwu i Trypolisu. W celu zakwalifikowania się do złożenia oferty „Smart Upgrade”, Twój bilet w klasie ekonomicznej powinnien być wystawiony nie później niż 72 godziny przed wylotem.

Tak działa „Smart Upgrade":

Krok 1: Wpisz kwotę, którą jesteś skłonny zapłacić.

Krok 2: Wprowadź dane karty kredytowej. Twoja karta kredytowa będzie obciążona w przypadku potwierdzenia podwyższenia standardu podróży.

Krok 3: Sprawdź i potwierdź swoje dane. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, że Twoja oferta została zgłoszona.

Krok 4: Na 72 godziny przed wylotem będzie wiadomo, czy Twoja oferta została przyjęta.

Zostaniesz zaproszony do złożenia oferty „smart upgrade" na koniec procesu rezerwacji online na naszej stronie internetowej. Zawsze można ponownie uzyskać dostęp do rezerwacji, wpisując swoje nazwisko i kod rezerwacji pod "Moja rezerwacja" na austrian.com aby złożyć, zmodyfikować lub anulować ofertę na dalszym etapie. Odnosi się to również do rezerwacji za pośrednictwem biura podróży lub innych platform.