Правила перетину кордонів

Умови безвізового в'їзду в США

Громадянам країн, у яких зі Сполученими Штатами Америки укладені угоди про безвізовий в'їзд, для в'їзду в США необхідно пройти реєстрацію через Інтернет в системі "Electronic System for Travel Authorization" (скорочена назва - ESTA).

Щоб пройти на сайт реєстрації в системі ESTA, клікніть тут.

Всі авіакомпанії зобов'язані завіряти інформацію ESTA: пасажирам, які бажають відвідати США без візи в рамках угод про безвізовий в'їзд, може бути відмовлено в перевезенні, якщо не отримано попередню електронний дозвіл від властей США.

Відповідно до вимог влади Сполучених Штатів, будь-який пасажир, зареєстрований в ESTA, який відвідав за останні 5 років Іран, Ірак, Сирію або Судан, не може скористатися перевагами безвізового в'їзду. Це також стосується пасажирів, які мають подвійне громадянство однієї зі згаданих країн і мають реєстрацію ESTA. Всі раніше отримані дозволи для таких пасажирів відкликані. Вони можуть відвідати США тільки з дійсною візою.

За реєстрацію в системі ESTA стягується збір USD 14. Реєстрація надається на два роки. Для кожної поїздки ми рекомендуємо мати при собі роздруківку підтвердження реєстрації. Реєстрацію в системі ESTA може провести для Вас родич або інший представник.

Детальна інформація про систему ESTA

Збір і передача персональної інформації

Онлайн надання інформації APIS для в'їзду в США

Відповідно до вимог законодавства для рейсів, що вилітають в США, всі авіакомпанії зобов'язані передавати американським органам влади паспортні дані через систему надання розширеної інформації про пасажирів ("Advance Passenger Information System" – APIS).
Крім паспортних даних, потрібно наступна інформація:
Країна постійного проживання
Повна перша адреса проживання в США: Номер будинку
Вулиця
Місто
Штат
Поштовий індекс


Пасажири Austrian Airlines, які купують квитки онлайн на сайті авіакомпанії, можуть самостійно ввести необхідну інформацію APIS в процесі покупки або пізніше.

Зазначені вище правила не поширюються на пасажирів, що мають статус резидента США ("green card") і транзитних пасажирів!


Під час онлайн реєстрації на рейс в системі Austrian Web Check-in Ви також можете ввести дані APIS для майбутнього перельоту в США і роздрукувати посадковий талон. Austrian Web Check-in.