Правила в'їзду

Перед вильотом дізнайтеся, чи має країна, до якої ви подорожуєте, які-небудь особливі правила в'їзду. Детальну туристичну інформацію для кожної країни можна найти на веб-сторінці Федерального міністерства у справах Європи, інтеграції та закордонних справ.

Для рейсів до США, проміжних зупинок і рейсів над територією США застосовуються окремі правила в'їзду. На цій сторінці ви знайдете корисну інформацію про збір і передачу даних.

Вимоги до в'їзду до США без візи

Онлайн-реєстрація необхідна для подорожей до США. Онлайн-реєстрація відбувається через електронну систему авторизації подорожей (Electronic System for Travel Authorization, скорочено ESTA).

Щоб перейти відразу до реєстрації ESTA, натисніть тут.

Авіакомпанії зобов'язані перевіряти туристичну інформацію ESTA: перевезення пасажирів, які бажають в'їхати до США без візи за безвізовим режимом, не допускається, якщо пасажири заздалегідь не отримали електронний дозвіл на в'їзд від державних органів США.

Згідно з правилами державних органів США будь-який пасажир, який подорожує з ESTA і був в Ірані, Іраку, Сирії або Судані протягом останніх 5 років, не може в'їжджати до США за безвізовим режимом. Це також стосується пасажирів з подвійним громадянством однієї із зазначених вище країн, які мають намір подорожувати до США з ESTA. Для таких пасажирів всі наявні дозволи ESTA можуть бути анульовані. Вони можуть подорожувати лише з дійсною американською візою.

За реєстрацію ESTA необхідно заплатити збір у розмірі USD 14. Оскільки вона дійсна протягом двох років, вам необхідно зареєструватися якомога швидше. Ми також рекомендуємо взяти роздрукований варіант цього дозволу на в'їзд у подорож з собою. Реєстрацію можуть також здійснити треті сторони, наприклад члени сім'ї.

Детальну інформацію про ESTA ви знайдете тут

Введення додаткових даних APIS онлайн для в'їзду до США

Для рейсів до США авіакомпанії зобов'язані законом передавати дані пасажирів державним органам США через систему розширеної інформації про пасажирів (Advance Passenger Information System, APIS).

Крім паспортних даних, необхідна така інформація:

  • країна проживання;
  • повна адреса першого проживання в США (номер будинку, вулиця, місто, штат, індекс).

Пасажири Austrian Airlines можуть вводити необхідні додаткові дані APIS прямо на сайті www.austrian.com в розділі «Мої бронювання».

Це правило не стосується пасажирів з дозволом на постійне проживання («green card») і транзитних пасажирів.

В'їзд до Канади: наявність електронного дозволу (eTA) є обов'язковою з 10 листопада 2016 р.

У березні 2016 р. уряд Канади запровадив нове правило в'їзду до країни, відоме як електронний дозвіл на в'їзд (eTA). Це стосується всіх іноземців, які подорожують літаком до Канади та транзитом і яким не потрібно отримувати для цього візу.

Починаючи з 10 листопада 2016 р. пасажири, звільнені від отримання візи, повинні оформити дозвіл eTA до посадки на рейс Austrian Airlines до Канади. Для подання заявки та ознайомлення з переліком громадян, яких стосується це нововведення, перейдіть на сайт: http://www.canada.ca/eTA.