Бронювання місць заздалегідь

Бронюйте бажане місце заздалегідь — протягом одного року до здійснення подорожі — і самостійно вирішуйте, де вам хотілось би сидіти: біля вікна, проходу чи посередині.

Як заздалегідь зайняти місце в салоні??

Просто виберіть бажану категорію місць (біля вікна, біля проходу або посередині) на інтерактивній карті під час купівлі квитка на austrian.com і оплатіть бронювання кредитною карткою. Ви можете зарезервувати місця до 48 годин перед вильотом в розділі Мої бронюванняffuuqfuzayvyacsueduqzddrfstrvr або просто зателефонувавши по телефону одного з наших колл-центрів. Попереднє замовлення місць доступний на всіх власних рейсах Austrian Airlines для пасажирів, чиї квитки оформлені на рейси з номером Austrian Airlines на бланку Austrian Airlines.

Збори за бронювання стандартного місця на європейських маршрутах

Тариф економ-класу Категорія місця
(вікно, прохід, посеред)
Economy Light EUR 10
Economy Classic безкоштовно
Economy Flex безкоштовно

Бронювання місць бізнес-класу на рейсах по Європі залишається безкоштовним. Плата за бронювання місця для пасажирів, які подорожують за квитками категорії Economy Light, є обов'язковою незалежно від статусу учасника програми лояльності.

Збори за бронювання стандартного місця на міжконтинентальних перельотах

Рейс Категорія місця
(вікно, прохід, посеред)
Перший ряд
Рейси середньої тривалості EUR 10
або
USD 11
недоступно
Довготривалі рейси EUR 25
або
USD 35
EUR 50
або
USD 65

Бронювання місць для пасажирiв бізнес-класу на міжконтинентальні перельоти залишається безкоштовним.

Бронювання місць на міжконтинентальні рейси є також безкоштовним для наших учасників програми лояльності зі статусами HON Circle Member і Senator (окрім місць із більшим простором для ніг).

Якщо ви маєте подальші запитання, будь ласка, прочитайте Часті запитання або натисніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про наші номери телефонів по всьому світу.
Діють Загальні умови перевезення та Умови перевезення в Канаду та з Канади.