Бронювання місць заздалегідь

Як попередньо забронювати місце?

Просто оберіть категорію місця онлайн на карті (біля вікна, біля проходу чи посередині), яку ви можете бачити під час бронювання та купівлі квитків на сайті austrian.com. Ви навіть можете забронювати місце за 48 годин до вильоту в розділі «Мої бронювання» або просто зателефонувавши до сервісного центру Austrian Airlines. Попереднє бронювання місця також можливе через деякі туристичні агенції, з якими співпрацює авіакомпанія по всьому світу.

Попереднє замовлення місць є на всіх власних рейсах Austrian Airlines для пасажирів, чиї квитки оформлено на рейси з номером Austrian Airlines на бланку Austrian Airlines.

Збір кожне місце і перельот на європейських рейсах

Тариф економ-класу Категорія місця
(вікно, прохід, посеред)
Economy Light EUR 10
Economy Classic безкоштовно
Economy Flex безкоштовно

Бронювання місць бізнес-класу на рейсах по Європі залишається безкоштовним. Плата за бронювання місця для пасажирів, які подорожують за квитками категорії Economy Light, є обов'язковою незалежно від статусу учасника програми лояльності.

Збір за кожне місце і перельот на міжконтинентальних рейсах

Рейс Категорія місця
(вікно, прохід, посеред)
Перший ряд
Рейси середньої тривалості EUR 10
або
USD 11
недоступно
Довготривалі рейси EUR 25
або
USD 35
EUR 50
або
USD 65

Бронювання місць для пасажирiв бізнес-класу на міжконтинентальні перельоти залишається безкоштовним.

Бронювання місць на міжконтинентальні рейси є також безкоштовним для наших учасників програми лояльності зі статусами HON Circle Member і Senator (окрім місць із більшим простором для ніг).

Якщо ви маєте подальші запитання, будь ласка, прочитайте Часті запитання або натисніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про наші номери телефонів по всьому світу.
Діють Загальні умови перевезення та Умови перевезення в Канаду та з Канади.