Austrian w skrócie

Nasza wizja: Sukces

Dzięki naszej sprawdzonej strategii rynkowej jesteśmy w czołówce linii lotniczych działających w Europie Środkowej i Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie. Nasza firma wzmacnia atrakcyjność Austrii jako miejsca prowadzenia działalności biznesowej dzięki gronu oddanych, wysoce zmotywowanych pracowników, którzy oferują naszym gościom najwyższy standard obsługi, gwarantujący uśmiech na twarzy każdego pasażera.

Nasza misja: <EM>We care</EM>.

"We care" - zależy nam, dbamy o Was -  to credo przyświeca nam we wszystkich naszych działaniach. Można przełożyc je na konkrety:

 
  • Czarująca naturalność
  • Austriacka zwinność
  • Relaksująca harmonia
  • Ekstra dodatki

Dla nas  "We care" oznacza odpowiadanie na potrzeby naszych gości z chęcią i przyjemnością. Z naturalną życzliwością wypełniamy czas podróży świeżością i harmonią. Zawsze, kiedy nasi pasażerowie są z nami, chcemy zachwycić i natchnąć ich odrobiną dodatkowej troski i ciepła. Każdy lot z Austrian jest zatem jak krótkie wakacje w Austrii.

Wypełniając naszą misję, polegamy na naszym największym atucie – naszych pracownikach; ich entuzjazmie, oddaniu, empatii, duchu współpracy oraz woli zwycięstwa. Nasza siła leży w dbaniu o naszych gości z autentycznym szacunkiem i typowym austriackim urokiem – a przed wszystkim z przyjemnością.

Wszystko to zwięźle wyraża nasza obietnica:

We fly for your smile. (Latamy dla Twojego uśmiechu)

Nasza oferta

Oferujemy szeroki zakres usług w segmentach połączeń rozkładowych, czarterowych i cargo. Co nas wyróżnia?

  • Gęsta sieć połączeń skoncentrowana na Europie Centralnej i Wschodniej oraz Bliskim Wschodzie, uzupełniona o loty do Ameryki Północnej i Azji.
  • Przesiadka w Wiedniu z średnim czasem 25 minut oraz ekskluzywne poczekalnie oferujące odświeżenie i relaks.
  • Catering firmy Do & Co zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej.
  • Doskonały serwis z uśmiechem, od rezerwacji do lądowania.

Nasze silne marki

Nasza firma łączy trzy silne marki. Każda z nich ma swoje pole działania i razem spełniają one wszelkie potrzeby naszych pasażerów w zakresie podróży.

Austrian Airlines umożliwia transfer między Wschodem i Zachodem, skupiając w Wiedniu ruch z i do Europy Centralnej i Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu.

"Tyrolean Airways" służy jako platforma produkcyjna: działając pod marką "Austrian arrows", zapewnia precyzyjnie zaplanowaną, wydajną sieć połączeń regionalnych, które doskonale uzupełniają sieć Austrian Airlines.

Rolę Lauda Air doskonale opisuje hasło "The Austrian way to holidays": linia ta zabiera naszych gosci na urlop w niepodrabialnym "austriackim stylu".

Nasz żywy, inspirujący wygląd

Wygląd naszego logo odzwierciedla nasze wartości. Czerwona strzałka wyraźnie wskazuje kierunek, jej dynamiczny kształt przypomina startujący samolot.

Czerwień na białym tle odsyła do austriackiej flagi narodowej. Przywodząc na myśl lot, nasze logo kojarzy się również z wolnością, lekkością i świeżymi pomysłami. W różnych otoczeniach stosujemy pieczołowicie dobrane, harmonijne zestawy kolorów, łączące błękit, zieleń, ochrę z czerwienią i/lub bielą, co razem tworzy żywy, naturalny wygląd.