Ваучер

Загальні правила та умови продажу ваучерів Austrian Airlines AG через інтернет

Редаговано від 01.11.2015

І.Придбання та термін дії

1.Ці загальні правила та умови надання послуг Austrian Airlines AG застосовуються до договорів купівлі ваучерів через інтернет.

2.Ваучери можна придбати виключно на сайті http://FlyMeTo.austrian.com. Ваучери не можуть бути продані в офісах авіакомпанії, касах прождажу авіаквитків або в туристичних агенствах.

3.Реєструючись на сайті http://FlyMeTo.austrian.com та оформлюючи замовлення на ваучер, користувач отримує заяву на підписання договору, що має бути підтверджений зі сторони Austrian Airlines AG. Підтвердженням даного договору є лист, що Austrian Airlines AG надсилає електронною поштою, що вказана користувачем під час оформлення замовлення.

4.Ваучер потрібно оплатити банківською карткою зі списку тих, що приймаються Austrian Airlines AG. Як тільки Austrian Airlines AG отримує повну оплату, на адресу електронної пошти висилається підтвердження, що містить унікальне посилання. Перейшовши по вказаному посиланню користувач може обрати дизайн ваучера в форматі PDF.

5. Номінал ваучерів вказано в євро.

ІІ. Скасування

Користувач може відмовитись від придбаного раніше ваучера протягом 14 днів з моменту купівлі. Цей термін відраховується з моменту направлення користувачу листа-підтвердження про укладення договору придбання.

Заяву про відмову від придбаного ваучера користувач має письмово направити на адресу

Austrian Airlines AG
Office Park 2,
Postfach 100
1300 Wien-Flughafen

Або через зворотню форму контакту на сайті www.austrian.com/contact.

Форма написання заяви про відмову від ваучера розміщена також на вказаному вище посиланні.

Заява про відмову від ваучера необхідно направити з розрахунком аби вкластись у 14-ти денний термін. Користувач втрачає право на відмову від ваучера у випадку, коли ваучер був частково або повністю використан.

При відмові від ваучера користувачу повертається оплачена вартість. При цьому Austrian Airlines AG анулює код ваучера.

ІІІ. Використання ваучера.

1.Ваучери дійсні виключно для придбання авіаквитків на сайті www.austrian.com. Ваучери потрібно використати для оплати безпосередньо в момент бронювання, а не після його завершення.

2.Ваучери можна використовувати тільки для оплати рейсів Austrian Airlines AG, які пропонуються на сайті www.austrian.com.

3. Не зважаючи на те, що номінал ваучерів вказано в євро, можлива оплата ваучером також тих авіаквитків, вартість яких вказано в інших валютах. Застосовується курс конвертації на момент бронювання.

4.Для того, щоб використати ваучер, необхідно ввести його унікальний код у відповідне поле. Номінал ваучера буде вираховано із загальної суми замовлених авіаквитків.

5. Якщо загальна вартість квитків перевищує номінал ваучера, то решта вартості сплачується користувачем. В іншому випадку, якщо номінал ваучера перевищує вартість замовлених авіаквитків, залишок можна буде використати під час здійснення наступної покупки. Унікальний код ваучера при цьому не змінюється. Грошовий еквівалент залишкової суми ваучера не повертається.

6. При поверненні квитків, що були повністю або частково оплачені за допомогою ваучера, на суму, що відповідає використаному номіналу ваучера, випускається новий ваучер. Його унікальний код відправляється на адресу електронної пошти, щ обула вказана під час здійснення бронювання. Грошовий еквівалент вказаної суми не повертається.

7. Актуальний номінал ваучера завжди можна перевірити на www.austrian.com або в наших call-центрах.

8. Додатково до вищевказаних Правил та Умов використовуються Загальні Правила та Умови перевезення Austrian Airlines AG.

IV. Межі відповідальності, законодавчі умови та арбітраж

1.Аби уникнути викрадення, ми рекомендуємо зберігати код ваучера в надійному місці, недоступному для третіх осіб. Всі ваучери дійсні на ім’я пред’явника, для купівлі квитка необхідно лише внести унікальний код. Таким чином, навіть якщо ваучер було подаровано, його попередній власник все ще може використовувати унікальний код.

2. Унікальний код ваучера пов’язан зі спеціальним внутрішнім рахунком, відкритим в Austrian Airlines AG. Будь-яка форма, в якій даний код роздруковується або висилається на адресу електронної пошти, несе виключно декларативний характер та самі по собі не є платіжним засобом.

3. Austrian Airlines AG не несе відповідальності за помилки, які були допущені користувачем під час реєстрації та купівлі ваучера на http://FlyMeTo.austrian.com, включаючи друкарські помилки, в тому числі в електронній адресі. В таких випадках Austrian Airlines AG не випускає дублікати ваучерів.

4. За винятком травм для життя і здоров'я, Austrian Airlines AG несе відповідальність тільки за шкоду, заподіяну в результаті грубої недбалості або наміру з боку Austrian Airlines AG або особи, яка відноситься до нього. Це також відноситься до втрати або крадіки унікального коду ваучера.

5.Austrian Airlines AG не несе відповідальність за шкодуЮ нанесену користувачу третіми особами, якщо вони неправомірно використовували дійсний код ваучера для купівлі авіаквитків.

6.Дійсним сторони погоджуються, що для вирішення спорів застосовуються норми австрійського законодавства та Конвенції Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів. Будь-які юридичні спори повинні вирішуватись у Віденському арбітражному суді.