Захист Ваших даних - один з наших головних пріоритетів

Захист Ваших особистих даних важлива для нас

Ви бронюєте квиток в режимі онлайн? Ви направляєте нам своє резюме? Ви замовляєте нашу інформаційну розсилку або реєструєтеся через інтернет на рейс?

Ви довіряєте нам величезну кількість персональних даних, з якими ми звертаємося максимально дбайливо, оскільки в будь-якому робочому процесі ми піклуємося про дотримання їх конфіденційності.

Використовуючи наш web-сайт, Ви погоджуєтесь з даними правилами захисту особистої інформації.

Дані правила захисту особистої інформації застосовні виключно до даного web-cайту. Сторінки даного web-сайту можуть містити посилання на інших провайдерів, що обслуговують або що не обслуговують авіакомпанію Austrian Airlines AG, до яких не застосовні дані правила, і за яких, відповідно, ми не несемо відповідальність.

Для забезпечення технічної та організаційної роботи даного web-сайту ми користуємося послугами кращих провайдерів, які згідно з договором зобов'язані обробляти всі одержувані дані тільки відповідно до наших вказівок.

Бронювання в режимі онлайн та реєстрація на рейс через веб-сайт

Усі персональні дані передаються в нашій системі бронювання та реєстрації у вигляді закодованих символів з максимальним ступенем захисту. Якщо Ви, увійшовши на наш сайт, впродовж 20 хвилин (при бронюванні в режимі онлайн) або, відповідно, впродовж 30 хвилин (при реєстрації на рейс через сайт), не робитимете ніяких дій, з'єднання з сайтом автоматично буде заблоковано для Вашої безпеки.

Якщо Ви часто робите бронювання в режимі онлайн, Ви можете зберегти Ваші дані в профілі користувача - тоді Вам не доведеться кожного разу вводити їх спочатку. Ці дані Ви можете в будь-який час видалити. Отримані таким чином відомості ми не розголошуємо і не використовуємо в комерційних цілях.

Збір та обробка особистих даних

Ми зберігаємо Ваші персональні дані, якщо Ви надаєте їх нам, наприклад, коли реєструєтеся, берете участь в опитуванні, змаганні або розміщуєте замовлення (наприклад, для подорожі).

Окрім цього, ми аналізуємо відвідування нашого сайту для того, щоб зрозуміти потреби наших клієнтів, і на підставі отриманих даних постійно удосконалюємо нашу онлайн-платформу. З цією метою ми автоматично зберігаємо

IP-адреси інтернет-провайдерів наших відвідувачів. IP-адреса не пов'язана з приватною особою. У рамках цього онлайн-дослідження ми проводимо оцінку анонімних загальних даних виключно для статистики.

Ми використовуємо файли Cookies для того, щоб виявити переваги наших відвідувачів і оптимізувати оформлення наших сайтів.

Передача особистих даних третім особам

Ваші персональні дані будуть передані третім особам тільки у тому випадку, якщо це необхідно для виконання контракту, або якщо Ви заздалегідь дали на це свою згоду. Ви маєте право анулювати дану Вами згоду у будь-який час.

Посилання на інші сайти

Наш сайт може містит посилання на інших сайтах. Звертаємо Вашу увагу на те, що ми не можемо впливати на інші сайти, і, таким чином, не можемо узяти на себе відповідальність за захист і дотримання конфіденційності даних, що залишаються Вами на таких сайтах при їх відвідуванні.

Передача даних в уповноважені органи іноземних держав

Збір і передача персональних даних в державні органи влади та національні органи управління здійснюється тільки відповідно до діючих положень закону.

Звертаємо Вашу увагу на те, що усі дані, що надаються Вами при бронюванні, можуть бути передані у вищезгадані органи. Для отримання детальнішої інформації, подання скарг або інформації про дані, звертайтеся по телефону +43(0) 517661000 (згідно до місцевих тарифів, що діють на території Австрії. Пн-Нд, державні свята з 8: 00 до 20: 00) або заповніть контактну форму.

Austrian Airlines
Office Park 2
P.O.Box 100
1300 Vienna Airport

Дані системи APIS (Система попередньої інформації про пасажирів)

У багатьох країнах авіакомпанії зобов'язані згідно із законом або за офіційним розпорядженням передавати персональні дані про пасажирів до прибуття повітряного судна до країни призначення, якщо Bаш аеропорт призначення або аеропорт стикування знаходяться в такій країні. Такі положення закону, як правило, включають передачу особистих даних і проїзних документів (паспорти, візи) усіх пасажирів, що знаходяться на борту. Оскільки зазвичай ми не маємо в розпорядженні таких даних, вони мають бути отримані нами незадовго до вильоту. Все частіше і частіше подібна процедура здійснюється за допомогою зчитування інформації автоматично з сучасних проїзних документів. Збір даних потрібний виключно для їх передачі в уповноважені органи країни призначення.

Безпека польоту

Відповідно до положень Адміністрації транспортної безпеки (

TSA) Ви зобов'язані вказати своє повне ім'я, дату народження та стать для подальшої Обробки списків пасажирів відповідно до зведення законів США 49, розділу 114 закону "Про розвідувальну діяльність і відвертання тероризму" 2004р. і зведення законів США 49, частини 1540 і 1560. Ви також можете повідомити дані про попередні перевірки - redress number (за наявності таких). У разі, якщо Ви не вказуєте Ваше повне ім'я, дату народження та стать, Вам може бути відмовлено в перевезенні або в проходженні в зону посадки. У рамках наданої інформації, TSA залишає за собою право обмінюватися наданими Вами даними з виправними установами, розвідувальними службами і іншими організаціями. Детальніше на www.tsa.gov.

Внесення контактної особи

Відповідно до Регламенту (ЄС) № 996/2010 Європейського парламенту від 20 жовтня 2010 року про розслідування та відвертання авіаційних подій/інцидентів в цивільній авіації і відміняючою Директивою 94/56/

EC, ми пропонуємо Вам можливість вказати ім'я контактної особи, його номер телефону або адресу електронної пошти на нашій домашній сторінці на випадок авіакатастрофи. Такі дані будуть використані виключно у вказаних цілях і будуть видалені після Вашого крайнього польоту. Звертаємо Вашу увагу на те, що такі дані не пов'язані з Вашим бронюванням, і у разі зміни бронювання Вам слід ввести їх повторно.

Розсилка новин

Ми зберігаємо у себе Ваше ім'я та

E-Mail, щоб регулярно направляти Вам інформацію - якщо Ви захочете. Ви можете відмовитися від нашої інформаційної розсилки, клікнувши на посилання "Скасування підписки" внизу листа або написавши нам по електронній пошті на online@austrian.com. Після цього ми більше не будемо посилати вам інформаційні листи. Ми не розкриваємо Ваші персональні дані третім особам.

Web-сторінка Austrian Career Cockpit

Через інтерактивну сторінку Austrian Career Cockpit на нашому сайті Ви можете безпосередньо направити нам своє резюме в режимі online або підписатися на розсилку цікавих вакансій, які Ви будете отримувати по електронній пошті. Для цього Вам потрібно створити профіль і ввести свої персональні дані. Ми зобов'язуємося дотримуватися конфіденційності щодо отриманих таким чином відомостей і не розголошувати їх третім особам. Ви можете в будь-який час видалити як Ваш профіль, так і ваші online-резюме. З усіма питаннями з цього приводу звертайтеся за електронною адресою: karriere@austrian.com.

Безпека даних

Ми вживаємо технічні та організаційні заходи безпеки для захисту наданих Вами даних від випадкових або навмисних маніпуляцій, втрат, видалення або несанкціонованого використання. Ми постійно вдосконалюємо наші заходи безпеки у відповідності з новими технологічними розробками. Обробка і передача даних здійснюється за допомогою протоколу SSL (Протокол безпечного з'єднання).

Ми (Протокол безпечного з'єднання).

Ваші персональні дані зберігаються на серверах book.austrian.com в Німеччині (Франкфурт).

Соціальні плагіни

Facebook:

Даний web-сайт містить програми (плагіни) мережевого сервісу Facebook. Вони керуються компанією Facebook Inc. з місцезнаходженням за адресою: 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA. Ви можете знайти дані плагіни по логотипу сервісу Facebook (біла літера "F" на синьому фоні) або по додатковій кнопці "Мені подобається" (значок сервісу Facebook на блакитному фоні). Коли Ви відвідуєте web-сторінки нашого сайту, які містять даний плагін, Ваш браузер здійснює пряме з'єднання з серверами сервісу Facebook, передаючи, таким чином, зміст плагіна Вашому браузеру, який в кінцевому підсумку інтегрує його в дану web-сторінку. Таким чином, на Facebook буде передана інформація про те, що Ви відвідали наш web-сайт. Якщо в той момент, коли Ви відвідуєте наш сайт, Ви знаходитесь у Вашому особистому акаунті на Facebook, то Facebook може з'єднати дане відвідування нашого web-сайту з Вашим особистим обліковим записом. Коли Ви використовуєте даний плагін, наприклад, натискаєте на кнопку "Мені подобається" або розміщуєте коментар, інформація про це безпосередньо передається на Facebook і зберігається там. Якщо Ви бажаєте уникнути подібної передачі інформації, Вам слід вийти з Вашого облікового запису на Facebook перш, ніж ви ввійдете на наш сайт. Прохання ознайомитися з Правилами зберігання особистої інформації сервісу Facebook (http://www.facebook.com/policy.php) для отримання більш докладної інформації про цілі та масштабах збору даних, їх подальшої обробки та використання сервісом Facebook, а також для ознайомлення з Вашими правами та налаштуваннями конфіденційності.

Twitter:

Даний web-сайт містить програми (плагіни) мережевого соціального сервісу twitter.com. Вони керуються компанією Twitter, Inc. з місцезнаходженням за адресою: 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, USA. Ви можете знайти дані плагіни по логотипу сервісу Twitter (блакитна пташка). Коли Ви відвідуєте web-сторінки нашого сайту, які містять даний плагін, Ваш браузер здійснює пряме з'єднання з серверами сервісу Twitter, передаючи, таким чином, зміст плагіна Вашому браузеру, який в кінцевому підсумку інтегрує його в дану web-сторінку.

Таким чином, на Twitter буде передана інформація про те, що Ви відвідали наш web-сайт. Якщо в той момент, коли Ви відвідуєте наш сайт, Ви знаходитесь у Вашому особистому акаунті на Twitter, то Twitter може з'єднати дане відвідування нашого web-сайту з Вашим особистим обліковим записом. Коли Ви використовуєте даний плагін, наприклад, натискаєте на кнопку "Tweet", інформація про це безпосередньо передається на Twitter і зберігається там. Якщо Ви бажаєте уникнути подібної передачі інформації, Вам слід вийти з Вашого облікового запису на Twitter перш, ніж ви ввійдете на наш сайт. Прохання ознайомитися з Правилами зберігання особистої інформації сервісу (http://twitter.com/privacy) для отримання більш докладної інформації про цілі та масштабах збору даних, їх подальшої обробки та використання сервісом Twitter, а також для ознайомлення з Вашими налаштуваннями захисту конфіденційності.

Програма mySelfie:

Програма mySelfie було розроблено для фіксації моментів життя Austrian Airlines і висловлювань її співробітників. Користувач наділяє

Austrian Airlines глобальним, переданим і невиключних правом експлуатації та використання переданих записів і контенту (напр., Фотографій) аж до моменту відкликання такого права. Austrian Airlines може використовувати зображення для цілей як зовнішньої, так і внутрішньої комунікації. Austrian Airlines може в будь-який час відмовитися від контенту учасника.

Кожен учасник зберігає персональну відповідальність за свій контент. Учасник гарантує Austrian Airlines, що він / вона не надасть записи або контент, рапсространеніе, публікація або використання яких порушує законодавство або права третіх осіб. Абсолютно заборонено розміщувати записи, що мають расистську, порнографічну, нелюдську, образливу спрямованість або порушують норми суспільної моралі. Учасник гарантує, що передається контент не порушує жодних прав третіх осіб (особливо авторські права). Учасник зобов'язаний звільнити і убезпечити Austrian Airlines і її співробітників від усіх скарг і переслідувань, викликаних публікацією своїх записів або контенту.

Якщо Ви хочете відкликати свій дозвіл, будь ласка, надішліть своє зображення і волевиявлення на адресу public.relations@austrian.com.

Файли Cookies

Так званий "browser cookie" (куки-файл) - це дуже маленький текстовий файл, що посилається web-сервером (наприклад, web-сервером www.austrian.com) Вашій браузеру в той момент, коли Ви відвідуєте який-небудь web-сайт. Чи збережеться файл Cookie, залежить від налаштувань Вашого браузера. Якщо файл зберігається, то наш web-сервер зможе ідентифікувати Ваш комп'ютер. Під час останніх візитів, коли Ви перемикаєтеся між функціями, що потребують введення пароля, файл Cookie позбавить Вас від необхідності вводити одні й ті ж дані повторно. Таким чином, файли Cookies полегшують користування web-сайтами, на яких необхідно вводити інформацію користувача.

В цілому, файли Cookies не уявляють загрозу Вашому комп'ютеру, оскільки вони є всього лише текстовими модулями, які не можна запустити як самостійну програму.

Ми застосовуємо файли Cookies, щоб вивчати переваги відвідувачів нашого web-сайту і покращувати оформлення його сторінок. Кожен раз, коли Ви заходите на ту чи іншу сторінку нашого web-сайту, сервер запам'ятовує ваш IP-адресу, web-сторінки, на які Ви заходили, дату і тривалість сесії. Наші файли Cookies автоматично видаляються браузером через 30 діб з моменту останнього перегляду. Ви можете відмовитися приймати файли Cookies на Вашому персональному комп'ютері.

Ви можете відключити прийом файлів Cookies, використовуючи відповідні налаштування Вашого браузера. У такому випадку звертаємо Вашу увагу на те, що Ви не зможете скористатися всіма функціями нашого web-сайту в повній мірі. Використовуючи наш web-сайт, Ви погоджуєтеся з тим, що отримані дані будуть в подальшому використані системами Google і Adobe.

Ведення статистки про користувачів веб-сайту

Для зберігання даних і інформації (далі - "дані") в якості хоста ми використовуємо пакет Adobe Online Marketing Suite на базі технології Omniture. Компанія Omniture - це провайдер сервісу додатків ("ASP"), що надає систему SiteCatalyst для відстеження та аналізу web-сайтів клієнтів. Всі дані, одержувані компанією Adobe через web-сторінки нашого сайту, залишаються власністю клієнтів, і компанія Adobe зобов'язується звертатися з такими даними як з приватною і конфіденційною інформацією. Таким чином, компанія Adobe зобов'язується не розголошувати жодну інформацію третім особам. Компанія Adobe зобов'язується не перевіряти, не випускати, не передавати, не віддавати до друку чи не посилатися на такі дані, якщо цього не потребують клієнт або якщо це не буде потрібно за законом. Певні дані можуть бути іноді відкриті для перегляду або використані в контексті вирішення проблем, надання підтримки, виставлення рахунків, або якщо це необхідно за законом. Клієнти несуть відповідальність за дотримання конфіденційності та забезпечення безпеки своїх імен користувачів і паролів, необхідних для входу в особисті акаунти.

Право щодо інформації

Після отримання запиту ми зобов'язуємося надати Вам інформацію про те, зберігаємо ми Ваші персональні дані, а також які це дані. У випадку, якщо збережена нами інформація виявиться недостовірною, незважаючи на наші зусилля зберегти точність і актуальність даних, ми зобов'язуємося внести зміни до зберігається у нас інформацію на Вашу вимогу.

Ви маєте право на інформацію, а також на те, щоб в будь-який час внести виправлення або видалити збережені персональні дані відповідно до положень австрійського закону «Про захист даних» (зокрема §§ 26 - 28 DSG 2000).