План обслуговування у разі затримки на рульових доріжках

Резервний План

Преамбула
Основним пріоритетом авіакомпанії Austrian є забезпечення безпеки та комфорту для пасажирів в повітрі та на землі. В якості одного з заходів авіакомпанія розробила план обслуговування у разі затримки на рульових доріжках (далі "Резервний план").

Справжній Резервний план був розроблений для підтвердження якості авіаперевезень та покликаний надати пасажирам точну інформацію щодо дій авіакомпанії у випадках непередбачених затримок. Резервний план містить конкретні зобов'язання, які дозволять нам діяти оперативно, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

Резервний План обслуговування у разі затримки на рульових доріжках
Справжній Резервний план застосовується на усіх регулярних і чартерних рейсах, що виконуються на повітряних судах Austrian місткістю 30 і більше пасажирських місць. Резервний план може бути змінений без попереднього повідомлення, і не є складовою частиною Договору повітряного перевезення Austrian.

Зобов'язання Austrian по обслуговуванню пасажирів
Під час виконання міжнародних рейсів, що вилітають або прибувають до аеропортів на території США і що підпадають під дію Резервного плану, авіакомпанія Austrian зобов'язується не допускати знаходження своїх повітряних судів на рульових доріжках понад чотири години. Після досягнення чотиригодинного порогу Austrian зобов'язується повернути повітряне судно на перон або на іншу частину льотного поля аеродрому, де забезпечить висадку пасажирів.
Затримка може перевищувати чотири години, якщо це необхідно з міркувань безпеки або якщо Диспетчерський центр вказує командирові екіпажа на те, що повернення на перон або організація висадки пасажирів можуть значно порушити функціонування аеропорту.

На усіх рейсах, що підпадають під дію Резервного плану, авіакомпанія Austrian надасть відповідне харчування та напої у разі, якщо повітряне судно знаходиться на рульовій доріжці більше двох годин з моменту відстиковки від трапа (при вильоті) чи з моменту приземлення (після прибуття).
Обслуговування може бути перерване з міркувань безпеки або якщо на думку командира екіпажа воно може призвести до подальшої затримки, у тому числі в черзі на виліт.

На усіх рейсах, що підпадають під дію Резервного плану, на час знаходження повітряного судна на рульовій доріжці авіакомпанія Austrian забезпечить функціонування туалетних кімнат, а також, у разі потреби, надання медичної допомоги.

Авіакомпанія Austrian має в розпорядженні достатньо ресурсів для дій у рамках Резервного плану.
Авіакомпанія Austrian скоординувала Резервний план з місцевою авіаційною владою, Митною службою та Службою з охорони кордонів США (CBP) та Адміністрацією безпеки на транспорті (TSA).