Подорож з дітьми

Travelling with children

Подорож з маленькими дітьми

Діти віком від 5 до 11 років можуть подорожувати самостійно під нашим наглядом та разом з членом родини старше 12 років. Детальніше у розділі нижче.

Важливо: в даному випадку діти мають подорожувати з супроводжуючими в одному класі (з огляду на правила безпеки).

Бронювання спеціальних послуг:

Ви можете завчасно замовити наступні спеціальні послуги в той же час, коли бронюєте майбутні перельоти з авіакомпанією Austrian за відповідну вартість (пам'ятайте, що замовлення послуг можливе не пізніше ніж за 24 години до вильоту):
- попереднє замовлення місць в салоні, так щоб усі члени сім'ї сиділи поруч
- надання люльки для немовлят (не старше 6-9 місяців, вага - до 11 кг) - тільки на інтерконтинентальних перельотах
- спеціальне харчування для немовлят і дітей (в економ-класі для рейсів тривалістю більше 3 години).

Візьміть з собою власне дитяче сидіння для автомобіля

Просто завчасно зарезервуйте місце для вашої дитини за дитячим тарифом. Крісла в салонах наших літаків сумісні з дитячими кріслами наступних популярних марок і моделей.
Ви можете взяти з собою і інші моделі дитячих крісел. Ви зможете використати їх на борту тільки після того, як згасне світлове табло "Пристебнути ремені". Головна вимога: основа дитячого крісла не повинна перевищувати розмір 40 х 40 см (15.7 x 15.7 дюймів).

Дитячі утримуючі пристрої

Дитячі утримуючі пристрої "Cares kids fly Safe" схвалені для використання на борту літаків Austrian. Будь ласка, пам'ятаєте про обмеження при використанні пристроїв:

- вага дитини - в межах 10-20 кг, і/або 
- зріст дитини не більше 1 м

Діти віком до 2х років повинні мати власне сидіння для використання утримуючих пристроїв, про це треба заздалегідь повідомити на specialcases@austrian.com

Подорожуєте з великим дитячим візком?

На усіх рейсах Austrian для немовлят та маленьких дітей ви можете безкоштовно провезти повністю складний дитячий візок вагою не більше 10 кг. Ви можете залишити коляску біля входу в літак - наш персонал потурбується про неї. Коляски важче 10 кг необхідно здавати в багаж.
В деяких аеропортах, візок можна здати лише в багажний відсік.


На борту

Діти та супроводжуючі їх дорослі мають безумовний пріоритет під час посадки на рейс. А час на борту пролетить непомітно з чудовими дитячими сувенірами, іграми і мозаїками, а також завдяки спеціальним дитячим каналам на інтерконтинентальних рейсах.

До речі, ми не забули згадати про наш спеціальний клуб JetFriends Club і журнал для дітей і підлітків.

Послуга супроводу дитини або діти, що подорожують самостійно