Cestování s dětmi

Travelling with children

Kojenci & děti na cestě

Dětem se většinou létání líbí - ať cestují s dospělými nebo sami. Pro rodiny s dětmi poskytujeme speciální služby během celé cesty.


Cestování s malými dětmi 

Cestujete s jedním nebo více malými dětmi? Upozorňujeme, že kojenci a malé děti musí být doprovázeny jedním dospělým. Asistenci personálu Austrian Airlines můžete žádat za poplatek pro doprovod

  •  dětí mezi 3 měsíci a 5 lety
  •  jedné dospělé osoby cestujícíc se 2 dětmi (do 2 let)

Rezervace - speciální služby:

Při rezervaci svého letu můžete předem rezervovat tyto speciální služby (rezervujte, prosím, nejpozději 24 hodin před odletem):

  • rezervace sedadel předem, aby členové rodiny mohli sedět spolu
  • dětská postýlka  (pro děti do 6-9 měsíců a max. 11 kg) na dálkových letech v letadlech Boeing 777 a Boeing 767 
  • speciální dětské jídlo (v Economy Class na letech, trvajících 3 hodiny a déle)

 

Přineste s sebou vlastní dětskou sedačku:

Rezervujte s dostatečným předstihem sedadlo pro své dítě za platný dětský tarif. Naše sedadla na palubě umožňují použít následující oblíbené značky a modely


Můžete s sebou přinést různé modely dětských sedaček. Z bezpečnostních důvodů nesmí být tyto sedačky používány při startu a přistání a v době, kdy svítí upozornění "fasten seat belts" (připoutejte se). Dolní rozměry sedačky nesmí být větší než 40 x 40cm (15.7 x 15.7inch).

Cestujete s dětským kočárkem?

Kompletně skládací dětský kočárek do váhy 10 kg je na letech Austrian Airlines přepravován zdarma. Můžete ho vzít ke vstupu do letadla, kde bude naložen našimi nakladači. Kočárky těžší než 10 kg musí být odbaveny do nákladního prostoru letadla.

Na palubě 

Děti a jejich rodiče vstupují na palubu první, t.j. před ostatními cestujícími. Dobu letu zpříjemňujeme našim malým cestujícím hračkami, hrami, puzzlemi a na dálkových letech speciálními zábavnými programy pro děti.

Slyšeli jste o našem  JetFriends Club a časopisu pro děti a mládež?

Bezpečná cesta pro Vaše dítě, které cestuje samo