Термінал Austrian Star Alliance

Термінал Austrian Star Alliance в аеропорту Відня

Міжнародний аеропорт Відня постійно розширюється, але досі тримає першість серед аеропортів Європи за тривалісю пересадки (мінімальний час 25 хвилин). Починаючи з 5 червня 2012 року усі рейси Австрійських Авіаліній виконуються в новому Терміналі Austrian Star Alliance - реєстраційні стійки 3 (301-399).

Термінал загальною площею понад 150 000 м ² змінює уявлення пасажирів про подорож: сучасна архітектура і велика кількість природного світла, всі умови для швидкої пересадки з рейсу на рейс, безліч торгових точок і ресторанів. У Austrian Star Alliance Terminal збережеться мінімальне стикувальний час в 25 хвилин - найкоротший у Європі. Це можливо завдяки трирівневої концепції, відповідно до якої при пересадці з рейсу на рейс пасажирові потрібно тільки пройти з поверху на поверх, замість того щоб переходити з однієї будівлі в іншу, як в деяких інших аеропортах..

Будівля нового терміналу безпосередньо примикає до старого. Таким чином, зберігається цілісність аеропорту і всі три зони реєстрації розміщуються під одним дахом. Трирівнева концепція забезпечує зручне і швидке переміщення при стикуванні. При цьому потоки прибувають і відлітають, шенгенських і неШенгенської пасажирів не змішуються. Три рівня з'єднані між собою ескалаторами.

Схема терміналу

Зона реєстрації пасажирів (Виліт)

Термінал простягається на 270м і розташований у формі напівкулі. Зону реєстрації пасажирів оснащено 69 стійками та 40 автоматами, що знаходяться на 1-му рівні. Рейси Австрійських Авіаліній до Північної Америки та Тель-Авіву виконуватимуться на старому місці/Вихід D. Пасажири бізнес-класу або зі статусом HON Circle, STAR Gold мають можливість першочергової реєстрації на спеціальних/окремих стійках. Щодо пасажирів з обмеженними можливостями або дітей, то спеціально для них створено ексклюзивну зону реєстрації, де про них подбають наші співробітники. Також для перебронювання квитка або інших випадків, створено окрему зону для пасажирів.

banner1_564x102

Виходи на посадку

Шопінг та розваги: термінал радо запропонує вам 31 магазин та 19 ресторанів на площі в 500м. Для тих, хто хоче провести вільний час за роботою, створено 80 робочих місць, де можна під'єднати свій комп'ютер, попрацювати за стаціонарними моніторами, та надано бескоштовний безпровідний інтернет по всьому терміналу.

Термінал має 48 виходів на посадку, 17 з яких мають рукав (прямий перехід до літака). Виходи на посадку G, що знаходяться на 3-му Рівні, ведуть до вильотів в Не-Шенгенські зони, а Виходи F - в Шенгенські.
 
У виходів F і G є спеціальні дитячі куточки, оснащені інтерактивною грою "Злови літак", заснованої на дитячій грі "Всі птахи літають".

banner2_564x102

Зона обслуговування пасажирів з дітьми

В районі виходів F і G розташовані спеціальні дитячі куточки, оснащені інтерактивною грою "Злови літак", заснованої на дитячій грі "Всі птахи літають".

Зали відпочинку

Термінал пропонує 6 нових та сучасних залів очікування площею 2.000 м2. Саме тут Ви можете отримати насолоду від затишної атмосфери.

Загальну площу розділено на 3 зали для пасажирів, які подорожують в країни Шенгенської зони, та 3 зали для пасажирів, які подорожують в країни не - Шенгенської зони. Кожну з них оснащено окремими залами для пасажирів зі статусом HON Circle, Senator/ STAR Gold та пасажирів бізнес-класу. 
 banner5_564x102

Зона прильоту, отримання багажу та трансферна зона

Завдяки новому терміналу абсолютно всі пасажири прибувають в одну Зону Прильоту. Для Bашої зручності та комфорту було побудовано 10 стійок для отримання багажу після приземлення у Відні. Для пасажирів зі статусом HON Circle, Senator або STAR Gold ми підготували окремі стійки Priority Baggage Service для їх першочергового обслуговування.
Завдяки зручності нового терміналу, трансферні пасажири швидко зможуть змінити рейс з урахуванням мінімального часу в 25 хвилин.