Skytrax

Найкращі авіакомпанії світу 2016 р.

Austrian Airlines знову увійшла до найкращих авіакомпаній Європи, відзначених премією Skytrax World Airline Awards за 2016 рік. 

Утретє поспіль Austrian Airlines удостоїлася престижної нагородиза найкращий в Європі обслуговуючий персонал авіакомпанії. У категорії «Найкращий в Європі обслуговуючий персонал авіакомпанії» оцінюється робота льотних екіпажів і наземного персоналу.

Також Austrian Airlines посіла високе третє місце в категорії «Найкраще у світі харучвання бізнес-класу».

Номінація нагороди

Місце Austrian Airlines

Найкращий в Європі обслуговуючий персонал

1.

Найкраще у світі харчування бізнес-класу 

3.

Найкраща авіакомпанія Європи

5.

Найкраща авіакомпанія Західної Європи

4.

Найкраще у світі харчування економкласу

10.

 

World Airlines Awards 2015

Austrian Airlines знову увійшла в число кращих авіакомпаній світу за версією відомої премії Skytrax World Airline Awards 2015.

Austrian Airlines отримали нагороду за Кращий Авіаперсонал в Європі та Краще харчування бізнес-класу на церемонії 2015 World Airlines Awards, яку щорічно проводить компанія Skytrax . Премія є однією з найпрестижніших в світі. Категорiя "Кращий Авіаперсонал в Європі" відображає думку авіапасажирів про роботу нашого бортового і наземного персоналу.

Всі нагороди Austrian Airlines в рейтингу World Airline Awards 2015
Номінація Позиція Austrian Airlines
Кращий Авіаперсонал в Європі 1-е мiсце
Краще харчування бізнес-класу 1-е мiсце
Кращa авіакомпанія Західної Європи 2-е мiсце
Кращa авіакомпанія Європи 3-е мiсце
Краще харчування економкласу 9-е мiсце


Дізнайтеся більше про World Airlines Awards 2015.

World Airlines Awards 2014

Austrian Airlines отримали нагороду за Кращий Авіаперсонал в Європі, від компанії Skytrax на церемонії World Airlines Awards 2014. Ця премія є однією з найпрестижніших у світі.

Номiнацiя відображає думку авіапасажирів про роботу нашого бортового і наземного персоналу.

Всі нагороди Austrian Airlines в рейтингу World Airline Awards 2014

Номінація Позиція Austrian Airlines
Кращий Авіаперсонал в Європі 1. Place
Кращa авіакомпанія Західної Європи 4. Place
Краще харчування бізнес-класу 5. Place
Кращa авіакомпанія Європи 5. Place
Кращі крісла бізнес-класу в світі 6. Place
Чистота в салонах 10. Place

Про опитування пасажирів World Airline Survey

Глобальне опитування пасажирів World Airline Survey проводиться авіаційно-дослідним бюро Skytrax з моменту його заснування в 1989 році у Великобританії. Прозорість процесу, сурове дотримання принципів та повна незалежність оцінки, – все це основні правила проведення опитування. А відсутність спонсорської підтримки, рекламних розміщень, будь-яких внесків або зовнішнього впливу на кожному етапі опитування, роблять його одним з найбільш шанованих глобальних досліджень в сфері авіації.

Останнє дослідження було проведено онлайн: в період з вересня 2014 року до травня 2015 року в ньому взяли участь приблизно 18,89 млн. учасників, що дали відповідь на безліч питань в різних категоріях. Результатом цього дослідження стала ціла низка нагород для кращих авіакомпаній року. Опитування проводилося серед пасажирів регулярних та бюджетних авіакомпаній.

Жителі більш ніж 105 країн взяли участь в опитуванні, що охоплює приблизно 245 авіакомпаній: від традиційних до "low-cost". Дослідження перевіряє відповідність стандартам власне продукту та рівня обслуговування авіакомпаній за 41 ключовим показником.

Дослідження грунтується на думці та загальному задоволенні пасажирів, що перебувають в аеропорту або на борту літака. Оцінюється реєстрація на рейс, посадка в літак, комфортність крісел, чистота в салонах, якість та асортимент меню та напоїв, система розваг, робота персоналу та інші аспекти, що можуть виникати під час подорожі.

Дізнайтеся більше про World Airline Survey by Skytrax.