Skytrax

World Airlines Awards 2015

Austrian Airlines знову увійшла в число кращих авіакомпаній світу за версією відомої премії Skytrax World Airline Awards 2015.

Austrian Airlines отримали нагороду за Кращий Авіаперсонал в Європі та Краще харчування бізнес-класу на церемонії 2015 World Airlines Awards, яку щорічно проводить компанія Skytrax . Премія є однією з найпрестижніших в світі. Категорiя "Кращий Авіаперсонал в Європі" відображає думку авіапасажирів про роботу нашого бортового і наземного персоналу.

Всі нагороди Austrian Airlines в рейтингу World Airline Awards 2015
Номінація Позиція Austrian Airlines
Кращий Авіаперсонал в Європі 1-е мiсце
Краще харчування бізнес-класу 1-е мiсце
Кращa авіакомпанія Західної Європи 2-е мiсце
Кращa авіакомпанія Європи 3-е мiсце
Краще харчування економкласу 9-е мiсце


Дізнайтеся більше про World Airlines Awards 2015.

World Airlines Awards 2014

Austrian Airlines отримали нагороду за Кращий Авіаперсонал в Європі, від компанії Skytrax на церемонії World Airlines Awards 2014. Ця премія є однією з найпрестижніших у світі.

Номiнацiя відображає думку авіапасажирів про роботу нашого бортового і наземного персоналу.

Всі нагороди Austrian Airlines в рейтингу World Airline Awards 2014

Номінація Позиція Austrian Airlines
Кращий Авіаперсонал в Європі 1. Place
Кращa авіакомпанія Західної Європи 4. Place
Краще харчування бізнес-класу 5. Place
Кращa авіакомпанія Європи 5. Place
Кращі крісла бізнес-класу в світі 6. Place
Чистота в салонах 10. Place

Про опитування пасажирів World Airline Survey

Глобальне опитування пасажирів World Airline Survey проводиться авіаційно-дослідним бюро Skytrax з моменту його заснування в 1989 році у Великобританії. Прозорість процесу, сурове дотримання принципів та повна незалежність оцінки, – все це основні правила проведення опитування. А відсутність спонсорської підтримки, рекламних розміщень, будь-яких внесків або зовнішнього впливу на кожному етапі опитування, роблять його одним з найбільш шанованих глобальних досліджень в сфері авіації.

Останнє дослідження було проведено онлайн: в період з вересня 2014 року до травня 2015 року в ньому взяли участь приблизно 18,89 млн. учасників, що дали відповідь на безліч питань в різних категоріях. Результатом цього дослідження стала ціла низка нагород для кращих авіакомпаній року. Опитування проводилося серед пасажирів регулярних та бюджетних авіакомпаній.

Жителі більш ніж 105 країн взяли участь в опитуванні, що охоплює приблизно 245 авіакомпаній: від традиційних до "low-cost". Дослідження перевіряє відповідність стандартам власне продукту та рівня обслуговування авіакомпаній за 41 ключовим показником.

Дослідження грунтується на думці та загальному задоволенні пасажирів, що перебувають в аеропорту або на борту літака. Оцінюється реєстрація на рейс, посадка в літак, комфортність крісел, чистота в салонах, якість та асортимент меню та напоїв, система розваг, робота персоналу та інші аспекти, що можуть виникати під час подорожі.

Дізнайтеся більше про World Airline Survey by Skytrax.