Bagaż zagubiony lub uszkodzony


 

Masz jakieś pytania dotyczące zagubionego lub uszkodzonego bagażu?

Nasz dział ds. relacji z klientami chętnie Ci pomoże: feedback@austrian.com

Bagaż opóźniony o ponad 5. dni

W mało prawdopodobnym przypadku, kiedy nie bylibyśmy w stanie odnaleźć Państwa bagażu w przeciągu 5. dni, należy wypełnić formularz Kwestionariusz dotyczący bagażu Questionnaire form (pdf) i zwrócić go nam. Prosimy podać dokładne szczegóły zagubionego przedmiotu(ów) tak, abyśmy mogli rozpocząć międzynarodowe poszukiwania za pośrednictwem naszego skomputeryzowanego systemu śledzenia.

Śledzenie bagażu

Proszę kliknąć tutaj here, aby sprawdzić obecny status Państwa zagubionego bagażu. Robimy wszystko, co możemy, aby odzyskać Państwa bagaż, jak najszybciej jest to możliwe. Dziękujemy za Państwa cierpliwość!

Opóźniony bagaż

Jeżeli któryś z Państwa bagaży nie pojawi się na transporterze taśmowym lub ulegnie uszkodzeniu podczas przyjazdu, wówczas należy zgłosić takie zdarzenie działowi Reklamacji bagażowych Austrian, jeśli jesteście Państwo w Wiedniu, lub lokalnemu stanowisku Austrian Airlines, bądź przedstawicielowi Austrian Airlines na jakimkolwiek innym lotnisku. Zarejestrujemy Państwa dane i wydamy pisemne potwierdzenie wraz z numerem referencyjnym. Prosimy o przechowywanie tego dokumentu w bezpiecznym miejscu.
 
Jak tylko Państwa bagaż zostanie znaleziony, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, żeby umówić się, co do dostawy.