Загубили багаж або він був пошкоджений?


 

У Випадку, якщо Bам необхідна додаткова інформація у зв'язку з втратою або пошкодженням Bашого багажу!

Фахівці Департаменту по роботі з клієнтами будуть раді допомогти Bам: www.austrian.com/feedback

Затримка багажу

Якщо Ваш багаж не прибув в пункт призначення одночасно з Вами, будь ласка негайно зверніться до представника Austrian Airlines в залі прильоту або в бюро розшуку багажу в залі прильоту. Ви отримаєте письмове підтвердження і персональний код. Збережіть їх. Як тільки Ваш багаж буде знайдено і доставлено, ми зв'яжемося з вами за вказаним Вами номером телефону.

Відстеження багажу

Будь ласка, натисніть тут, щоб уточнити актуальний статус пошуку Bашого багажу. Ми робимо все можливе, щоб Bаш багаж прибув в місце призначення якомога швидше. Дякуємо за Bаше терпіння!

У Випадку , якщо затримка багажу перевищила 5 днів

В окремих випадках, коли ми не можемо виявити ваш багаж більше 5 днів, ми звернемося до Вас з проханням заповнити спеціальну форму (pdf) і надіслати її нам. Будь ласка, надайте якомога докладніші відомості про загублений багаж, щоб ми змогли активізувати глобальний пошук через комп'ютерну систему.

Якщо багаж було пошкоджено

Якщо Ваш багаж прибув у пошкодженому вигляді, необхідно терміново звернутися до співробітників служби розшуку багажу (LOFO) в залі прибуття. Співробітники зареєструють факт пошкодження та нададуть Вам протокол з унікальним номером. Пасажиру необхідно зберегти свою копію протоколу.

Пасажиру необхідно також надіслати до авіакомпанії оригінали чеків за ремонт багажу або довідку про неможливість ремонту багажу. На основі цих документів буде сплачена компенсація або надана заміна сумки чи валізи.

Якщо Bи не надасте оригінали чеків, то ми зможемо запропонувати заміну непридатного до ремонту багажу. Визначення непридатності до ремонту проводиться авіакомпанією або уповноваженим представником.

Відстрочені скарги з приводу пошкодження багажу або часткової втрати багажу

Якщо пасажир виявив пошкодження багажу або втрату частини речей в багажу після того, як залишив зону отримання багажу, Austrian Airlines оформить відповідний протокол для страхової компанії за умови, що звернення пасажира до авіакомпанії було зафіксовано протягом семи днів після дати прибуття.

Якщо пасажир не оформлював страховий поліс багажу, йому необхідно буде довести, що пошкодження або втрата багажу сталися саме під час перельоту Austrian Airlines.

Для складення протоколу необхідно надати наступну інформацію:
прізвище, ім’я,домашня адреса пасажира
контактний телефон
дата та номер рейсу
номер квитка
оригінал або скан копія багажної бірки з обох сторін
фотографії пошкодження


Всю інформацію необхідно надіслати за адресу:
Austrian Airlines Central Baggage Tracing
Office Park 2, P.O. Box 100 1300 Vienna – Airport, Austria

або на електронну адресу: CentralBaggage.Tracing@austrian.com

У відповідь Вам буде надіслано протокол з унікальним номером.

Межі відповідальності та страхування

Зверніть увагу, що пасажир несе відповідальність за зберігання ручної поклажі та особистих речей.
Відповідальність авіакомпанії за багаж визначена законодавством. Для особливо цінних речей ми рекомендуємо купувати страховий поліс.
Austrian Airlines не несе відповідальність за природній знос багажу в процесі транспортування, включаючи потертості та подряпини, а також за пошкодження, які вже були присутні на момент реєстрації багажу. Пошкодження крихкого багажу також не є відповідальністю авіакомпанії.

Положення Монреальскої конвенції

Межа відповідальності авіакомпаній за пошкодження, руйнування, повну або часткову втрату багажу обмежена сумою, що є еквівалентна 1131 SDR за кожний перельот одного пасажира.
SDR (спеціальна назва запозичення) – це умовна одиниця Міжнародного Валютного Фонду. На даний момент 1131 SDR становить приблизно 1213 євро, проте співвідношення може змінюватися залежно від коливань валютного курсу.

Термін сповіщення

При відсутності багажу після прильоту або отриманні багажу із пошкодженнями ми рекомендуємо терміново звернутися до співробітників служби розшуку багажу (LOFO) в залі прибуття.
Також у пасажира є можливість письмово повідомити про відповідний випадок у строки встановлені чинним законодавством.

Зверніть увагу, що після того, як Ви покинули зал видачі багажу, за надання фактів підтвердження пошкодження багажу несе відповідальність особисто пасажир.

Зверніть увагу на терміни:
У випадку пошкодження або часткової втрати багажу: протягом семи днів після дати прибуття
У випадку необхідних покупок у зв’язку з неотриманням багажу або його затримкою: протягом двох років


Для підтвердження дотримання вказаних строків необхідно мати підтвердження доставки електронного повідомлення або факсу з відміткою про дату та час доставки.    

У вас є питання по виплаті компенсації?

Ви вже отримали протокол в аеропорту прибуття і вам потрібно компенсація?
Напишіть нам.