Обслуговування пасажирів з фізичними вадами

Austrian Airlines розробили концепцію спеціального обслуговування для пасажирів з обмеженими можливостями та інвалідів. Дана концепція повністю відповідає вимогам викладеним в Положенні ЄС № 1107/2006 про права пасажирів-інвалідів і пасажирів з обмеженою рухливістю.

На прямих рейсах Austrian в / з США обслуговування пасажирів з особливими потребами здійснюється відповідно до директиви 14 CFR, DOT382.

Перед початком подорожі

Бронюйте свій переліт завчасно: Для нас дуже важливо, щоб Ви забронювали свій політ завчасно, принаймні за 48 годин до вильоту. Адже нам необхідно точно знати, які у Bас потреби.

Для чого бронювати переліт завчасно?
Це дозволяє нам організувати для Вас комфортний переліт та зручне перебування на борту наших літаків.
Ми можемо запропонувати вам розміщення в салоні, яка узгоджується з вимогами безпеки. З метою безпеки польоту, пасажирам з фізичними вадами та/або проблемами зі слухом, заборонено обирати місце біля запасних виходів та в деяких інших рядах.
Деякі з крісел біля проходу в наших літаках обладнані знімними підлокітниками спеціально для комфорту пасажирів з обмеженою рухливістю. При ранньому бронюванні ми зможе запропонувати вам ці місця!

Скажіть нам точно, в чому Ви потребуєте:

Замовляючи квиток по телефону повідомте нас про необхідність додаткових послуг.
Бронюючи переліт через Інтернет Ви можете також замовити необхідне обслуговування, заповнивши форму
"Послуги для пасажирів з фізичними вадами".
Після завершення бронювання Ви також можете завжди зв'язатися з нашою Службою Спеціальних послуг і повідомити про Ваші потреби за факсу: +43 5 1766 51043 або через контактну форму

Ваша рухливість обмежена і необхідна допомога/супровід під час перельоту? Якщо у Вас хронічне захворювання, Ви не повинні надавати довідку з медичної установи.
Проте, якщо Ви хотіли б замовити послугу супроводу, будь ласка, натисніть на лiнк "Медичне освідування"

Вас мають супроводжувати, якщо
Ви не здатні самостійно виконувати інструкції щодо безпеки в польоті або
Вам необхідна допомога при евакуації або
Ви потребуєте допомоги в годуванні або використанні туалету

Додаткову інформацію ви знайдете в розділі "На борту". 

Ви подорожуєте зі своїм власним інвалідним кріслом, або хочете, щоб Вам його надали?Якщо Ви подорожуєте зі своїм власним інвалідним кріслом, будь ласка, повідомте нас щодо його розміру і ваги і будь-яких характерних особливостей (наприклад, складається / не складаються, спортивне / інвалідне крісло електричне інвалідне крісло). При перевезенні на наших регіональних літаках, діють наступні обмеження.

При перевезенні на наших регіональних літаках, діють наступні обмеження:
Тип літака Обмеження за розмірами Обмеження по вазі
DH4 145 x 106 x 91 cm 150 kg (потр. підтвердження)
F70/F100 126 x 75 x 70 cm 150 kg (потр. підтвердження)

Пасажир може безкоштовно провезти до двох засобів пересування (колясок, милиць і т.п.).

Якщо Ви подорожуєте на інвалідному кріслі, працюючому від батареях, будь ласка, повідомте нам про це, принаймні, за 48 годин до від'їзду і повідомте нас щодо типу батареї:
Непролівающіеся батареї (гелеві та сухі) можуть залишатися при кріслі, але повинні бути закріплені, від'єднані і заізольовані перед посадкою на літак.
Якщо Ваше засіб пересування оснащено літій-іонними батареями, Вам потрібно надати сертифікат безпеки, використовуваних матеріалів (Material Safety Data Sheet), випущений виробником батарей.
З міркувань безпеки спеціальні пакувальні критерії відносяться до інвалідних крісел на батареях рідинних елементів, транспортування їх повинна бути заздалегідь заброньована в Службі Спеціальних послуг: specialcases@austrian.com.

Засоби пересування з живленням від батарей перевозяться з обмеженнями в багажному відділенні повітряного судна і повинні відповідати умовам транспортування небезпечних предметів і речовин.

Ступінь обмеженної рухливості:
Будь ласка, повідомте нам ступінь, обмеженості Вашої рухливості.

Існують три міжнародні категорії інвалідних крісел (це допоможе Вам класифікувати свій ступінь рухливості):
WCHR – Wheelchair Ramp Пасажир потребує допомоги при пересування на тривалі дистанції; здатний піднятися по сходах самостійно.
WCHS – Wheelchair Steps Пасажир не здатний підніматися по сходах, але може подолати невеликі відстані пішки.
WCHC – Wheelchair Cabin Seat Пасажиру необхідне постійне пересування в інвалідному кріслі, пасажир нездатний піднятися на борт без допомоги іншої людини – має власне інвалідне крісло, яке повинне бути з ним/ею завжди.

Собаки - поводирі та інші службові собаки

перевозяться безкоштовно на всіх рейсах Austrian Airlines

можуть здійснювати переліт з Вами в салоні літака, але повинні бути на повідку
перевезення тварин має обмеження щодо розміру і ваги. Просимо повідомити нас завчасно
під час реєстрації на рейс здійснюється перевірка документів, згідно яким собака є поводирем
За медичними показаннями, пасажирам Austrian Airlines, які проходитимуть у / з США, також дозволяється транспортування в салоні тварин, призначених для емоційної підтримки пасажирів, які страждають розладами психіки. У подібних випадках необхідно дотримуватися наступних вимог:
собаки перевозяться в наморднику
обов'язково - попереднє бронювання не пізніше 48 годин до вильоту
повинна бути представлена відповідна документація, що підтверджує необхідність присутності тварини під час польоту в салоні літака

На наших далекомагістральних рейсах ми зобов'язані забезпечувати санітарні умови, в зв'язку з чим ми вимагаємо наявності довідки від ветеринара про те, що тварина в знаходиться в стані, коли відправлення її природних потреб не буде створювати антисанітарні умови на борту. 

При перевезенні тварин в салоні повітряного судна діють Загальні правила і умови.

Пасажири з вадами слуху та зору: На всіх рейсах Австрійських Авіаліній немає обмежень, що застосовуються до перевезення таких пасажирів. В даному випадку не потрібна довідка з медичної установи.
Послуги з надання допомоги надаються безкоштовно. Якщо Вам потрібна допомога в аеропорту, будь ласка, зверніться до будь-якого нашого співробітника.
Всі пасажири з повною відсутністю одночасно слуху та зору повинні супроводжуватися під час перельоту.

Слабочуючі / глухі пасажири: Будь ласка, повідомте нас про свої проблеми зі слухом при бронюванні квитка, з тим щоб ми змогли своєчасно передати інформацію екіпажу рейсу.


Перельоти в/із США

Наша концепція спеціального сервісу для пасажирів, інвалідів або людей з обмеженними можливостями повністю відповідає вимогам, викладеним в протоколі № 14 CFR, DOT382.

Ви можете завжди звернутися до наших спеціалізованих співробітників в Чикаго, Майамі, Нью-Йорку, Вашингтоні і Відні. 

Контакти CRO:  

в аеропорту Вiдня:
+43 5 1766 1000 ( кол-центр з'єднає вас з CRO)

в аеропортах Чикаго, Нью-Йорка та Вашингтона: 
+1 800843 0002 (Call-центр)

Посилання на офіційний сайт відділу захисту прав споживачів: http://www.dot.gov/airconsumer 

Наш Повітряний флот
Інші медичні питання

Виліт

Реєстрація: Наші співробітники в аеропорту будуть раді допомогти Вам і супроводжувати Вас після прибуття в аеропорт до виходу на посадку.

Важливо: Щоб забезпечити собі достатньо часу для проходження реєстрації, будь ласка, ознайомтеся з термінами закінчення реєстрації.

Ви подорожуєте з власним інвалідним кріслом? Ви можете використовувати його під час проходження реєстрації та виході на посадку.  Позначку "Доставка в Літак“ буде прикріплено до крісла під час реєстрації (його автоматично завантажать на літак). З метою безпеки, електричні та інвалідні крісла на акумуляторних батареях виключені з цієї категорії.

На борту

Від терміналу до літака: Кожен аеропорт надає різний вид транспортування пасажирам з обмеженною рухливістю. Вам, ймовірно, доведеться змінити інвалідне крісло переходячи безпосередньо з будівлі терміналу до літака.
Будь ласка, прийміть до уваги, що перехід по рукаву з терміналу в літак доступний не в усіх аеропортах, з яких ми здійснюємо перельоти.

Ручна поклажа: Ми рекомендуємо, щоб Ви взяли з собою на борт невелику ручну поклажу для зручного транспортування. Ваша ручна поклажа за розмірами повинна бути не більше ніж 55x40x23 см, а за вагою 8 кг.
Якщо Вам необхідно приймати ліки під час польоту, переконайтеся, що вони знаходяться у вашій ручній поклажі, і ознайомтеся з правилами перевезення ручної поклажі.

Вибір місця: Якщо Ви обмежені в рухливості або в сенсорному сприйнятті, Ви можете вибрати будь-яке місце в салоні літака, за окремими винятками (наприклад: ряд біля запасного виходу).
Деякі місця біля проходу в салоні літака обладнані рухомими підлокітниками для Вашого комфорту. Уточніть наявність цих спеціальних місць при бронюванні перельоту!

Обслуговування інвалідів на борту: Наш флот, а саме літаки типу Boeing 777, Boeing 767 і Airbus, спеціально обладнані для людей з фізичними вадами.
На борту літаків Boeing 777 і Boeing 767 завжди є в наявності бортове інвалідне крісло, щоб допомогти Вам дістатися до/з туалету.
На підставі Вашого запиту (не пізніше ніж за 48 годин) ми можемо також запропонувати бортове інвалідне крісло на літаках Airbus, Fokker 100, Fokker 70 и Dash 8-400. 

Наші бортпровідники надають наступні послуги як супроводжуючі особи:
допомога під час годування
допомога під час використання бортового інвалідного крісла
допомога під час пересування на борту (напр., до туалету)
допомога в поводженні з милицями і іншими допоміжними пристроями
спеціальне спілкування з пасажирами, що мають порушення зору і слуху

Якщо Ви потребуєте іншої допомоги, просимо повідомити нас завчасно. Ваша супроводжуюча особа повинна бути старше 18 років.

Наш повітряний флот
Ручна поклажа

Приліт

Після посадки літака Вам повернуть Ваше інвалідне крісло одразу ж. Можливо Вам доведеться дещо зачекати!

Якщо Вам необхідна допомога, будь ласка, зверніться до наших співробітників.

Важлива інформація та контакти

Кол-центри Austrian Airlines

Вена: +43 (0) 5 1766 1000 Київ: 0 800 300 049

Допомога пасажирам з особливими потребами

Служба Спеціальних послуг (Special Cases):
Факс: +43 5 1766 51043
E-mail: specialcases@austrian.com  

Інформація для людей з обмеженими можливостями

Асоціація Людей з порушеннями зору і сліпотою

ÖGLB – Австрійська Асоціація Людей з порушеннями слуху