Компенсація викидів CO2 Авіакомпанією Austrian

Ваш особистий внесок на захист навколишнього середовища

Викиди вуглекислого газу в авіації неминучі. Тому вже протягом декількох років ми активно упроваджуємо цілий ряд заходів для постійного зниження рівня викидів СО2. Австрійські Авіалінії дуже серйозно відноситься до питань охорони екології!

Зараз Ви маєте можливість приєднатися до нас і разом з нашим партнером Climate Austria внести свій особистий внесок до справи захисту навколишнього середовища. Ви можете допомогти нейтралізувати шкідливий вплив на екологію, що здійснюється через викиди вуглекислого газу, і активно підтримати наші проекти, направлені на захист природи.

Коли Ви робите бронювання, калькулятор CO2 компанії Climate Austria визначає, яка кількість вуглекислого газу буде викинута в атмосферу турбінами літака під час Вашої подорожі, і розраховує Вашу «частку» в загальній сумі, необхідній для нейтралізації дії цих шкідливих викидів в природу. Розрахована таким чином сума - всього лише орієнтир для Вас, тому що всі внески мають виключно добровільний характер, їх розмір визначаєте Ви самі! Крім того, від нього не залежить ціна квитка.

Погляньте, як працює калькулятор СО2, щоб розрахувати Вашу «частку» у викидах вуглекислого газу під час вашої подорожі, а також ознайомтеся з іншими матеріалами про Climate Austria і про наші проекти по захисту навколишнього середовища.