Багаж

Інформація про загальні вимоги до багажу:

 • Кожне місце багажу бажано забезпечити биркою, на якій буде вказано ваше прізвище і поштова адреса.
 • Ми рекомендуємо не здавати цінності, такі як готівка, коштовності, комп'ютерна техніка, камери, контракти, ділові папери, коштовні папери, ключі, важливі зразки, паспорти і інші посвідчення особи і тому подібне в багаж. Будь ласка, перевозите їх в ручній поклажі.
 • Норма безкоштовного перевезення багажу вказана у вашому квитку або в підтвердженні бронювання.
 • Маса зареєстрованого багажу не може бути більше 32 кг. Для перевезення місць багажу, розміри яких перевищують 158 см в сумі трьох вимірів (довжина + ширина + висота), застосовуються особливі умови. Ви подорожуєте з подібним багажем? Будь ласка, сповістіть нас завчасно по телефону call-центра або заповніть форму.

Ручна поклажа

Кожне місце ручної поклажі повинне мати розміри не більше 55x40x23 см і важити не більше 8 кг. Розміри ручної поклажі ви можете перевірити на спеціальному стенді в аеропорту. Багаж, що перевищує вказані габарити, підлягає здачі при реєстрації. Будь ласка, прийміть до уваги правила перевезення ручної поклажі.

Допустима кількість місць ручної поклажі:

Пасажирам економ-класу: oдне місце ручної поклажі вагою не більше 8 кг.
Пасажирам бізнес-класy: 2 місця ручної поклажі вагою до 8 кг кожне
 
Портоплед для одягу, якщо його розміри не перевищують 57x54x15см), також приймається до перевезення в якості ручної поклажі.

Додатково та безкоштовно можна провозити речі розміром 40х30х10см (16x12x4in), а саме жіноча сумочка, сумка з компьютером, рюкзак.   

Подорожуєте з дітьми молодше двох років?
У такому випадку, ви можете взяти з собою на борт:

 • 1 переноску для дитини або
 • 1 дитяче сидіння для авто або
 • 1 складну коляску (до 10 кг).

 

Якщо вам необхідне дитяче харчування або ліки під час перельоту, просимо перевозити їх у ручній поклажі. Пасажири з обмеженою рухливістю, зрозуміло, можуть взяти в салон милиці або необхідні протези.

Важливо:
На рейсах малої протяжності, виконуваних невеликими літаками, а також на виконання вимог влади окремих країн, пасажирам бізнес-класу може бути дозволено до провезення не більше одного місця ручної поклажі.

Обмеження на склад ручної поклажі

Керуючись міркуваннями безпеки , Європейська Комісія ввела обмеження на перевезення рідин (АГР - аерозолі, гелі ,рідини) в ручній поклажі при вильоті з аеропортів ЄС. Зверніть увагу, що в аеропортах за межами ЄС можуть діяти схожі правила. Детальну інформацію, як правило, можна знайти на веб-сайті відповідного аеропорту. АГР, призначені для провезення в ручній поклажі, слід пред'являти окремо на пункті огляду. Під рідинами маються на увазі в тому числі пасти , лосьйони, суспензії та інше вміст ємностей під тиском, включаючи зубні пасти, гелі для укладання волосся, напої, супи, сиропи, парфумерну продукцію, креми для гоління і т.п.

Рідини можуть бути прийняті до перевезення при дотриманні наступних умов:

 • обсяг кожного флакона, що містить рідину, гель, спрей і аналогічні продукти, не повинен перевищувати 100 мл
 • всі ємності поміщені в одній прозорій пластиковій упаковці. Сукупна ємкість не повинна перевищувати 1 л.
 • Кожен пасажир має право провозити тільки одну таку упаковку.
 • рідини, придбані в магазинах Duty Free, поміщені разом з чеком в стандартну безпечну упаковку.
  Цю упаковку забороняється розкривати до прибуття в пункт призначення.
  У винятковому випадку співробітник служби авіаційної безпеки може розкрити упаковку для перевірки та повторно запечатати її.
 • рідина планується вживати в медичних цілях під час польоту або рідина ідентифікована співробітником служби авіаційної безпеки як дитяче харчування.

 

Тут ви можете переглянути додаткову інформацію про перевезення рідин у ручній поклажі.

Перельоти в США.

Викладені вище правила діють і на рейсах до/з аеропортів США.
Пасажири, що вилітають на внутрішніх рейсах в межах США, можуть провозити рідини об'ємом понад 100 мл в надійній упаковці при пред'явленні чека на покупку, зроблену в межах 48 годин до вильоту. Посудина з рідиною повинен бути прозорим, напівпрозорим або тонованим. Рідини в непрозорих або металевих посудинах можуть провозитися тільки в зареєстрованому багажі.

Будь ласка, також ознайомтеся із списком небезпечних предметів і речовин, які заборонено брати на борт літака.

Норма безкоштовного провезення багажу

Норма безкоштовного провезення багажу залежить від того, коли ви придбали квиток, в якому класі і за яким маршрутом ви подорожуєте.
Норма безкоштовного провезення багажу відповідає концепції кількості місць і завжди вказана в вашому квитку під кодом 'PC': 1PC для одного місця багажу, 2PC для двох місць багажу.У будь-якому випадку правильна норма безкоштовного провезення багажу завжди вказана у вашому квитку.

Норми безкоштовного провезення багажу на рейсах, що виконує авіакомпанія Австрійські Авіалінії.

Категорія  Економ-клас  Бізнес-клас 
Дорослі та діти віком від 2 років  1 сумка вагою макс. 23кг   2 сумки вагою макс. 32кг  
Діти віком до 2 років 1 сумка вагою макс. 23кг 1 сумка вагою макс. 23кг
Пасажири зі статусом HON-Circle, Senators, STAR Gold Card  1 сумка на додачу до стандарного провозу вагою макс. 23кг, а також 1 сумка для гольфу. Окрім рейсів з/через/до Канади, США  1 сумка на додачу до стандарного провозу вагою макс. 32кг, а також 1 сумка для гольфу. Окрім рейсів з/через/до Канади, США 
* Frequent
Travelers
(FTL card)
2 сумки вагою макс. 23кг 2 сумки вагою макс. 32кг

Один повністю складний дитячий візок вагою до 10 кг буде перевезено безкоштовно для немовлят на рейсах Австрійських Авіаліній.

Увага:
• У разі наявності у пасажира будь-якого статусу або картки програми лояльності, до нього будуть застосовуватися відповідні правила провезення багажу.

• У разі, якщо ви поєднуєте декілька авіакомпаній під час вашої подорожі, то правила провезення багажу будуть застосовуватися відповідно до того, на якій з авіакомпаній маршрут виявиться найдовшим. Таким чином, ми просимо вас заздалегідь перевіряти інформацію щодо безкоштовної норми провезення багажу. Адже до багажу може бути застосована вагова концепція і тоді норма безкоштовного провезення бути вираховуватися в залежності від загальної ваги і необмеженної кількості місць, а саме 20К для 20 кг та 30К для 30 кг.

• До уваги: згідно з правилами США - DOT, той перевізник, що позначений у квитку першим задає правила перевезення багажу протягом всієї подорожі.

Наднормативний багаж і Спортивний інвентар

НАДНОРМАТИВНИЙ БАГАЖ
У разі, якщо ваш багаж перевершує встановлені норми безкоштовного провезення, вам необхідно буде сплатити додатковий збір. Усі збори, вказані нижче, стягуються за перевезення в один бік і застосовуються у випадку, якщо ви починаєте поїздку на рейсах авіакомпанії Austrian.
Збір розраховується залежно від того, що вказано у вашому авіаквитку або підтвердженні про бронювання. В залежності від дати випуску квитка, може бути визначена різна норма провезення багажу. На додачу вартість залежить від аеропорту вильоту та може варіюватися від 10 до 19 євро.

Оскільки наднормативний багаж приймається до перевезення тільки за узгодженням з авіакомпанією, будь ласка, своєчасно повідомите нас за телефоном call -центру 0 800 3000 49.

Для рейсів спільного використання можуть застосовуватися різні норми провезення наднормативного багажу. 

Оплата наднормативного багажу за системою кількості місць

За кожне додаткове місце багажу, що перевищує норми за своєю вагою/розміром буде стягуватися додатковий збір, що прямо залежить від ваги, розмірів, а також дати випуску квитка.

Збори за наднормативний багаж за системою кількості місць для квитків, випущених з 15 січня 2013

 

 Вага та розміри   Європа   Інтерконтинентальні напрями 
 Економ-клас    
 до 23кг і ** більше 158см  EUR 100, USD/CAD 150  EUR 200, USD/CAD 300
 24-32кг та в межах 158см  EUR 50, USD/CAD 70  EUR 100, USD/CAD 150
 24-32кг і ** більше 158см  EUR 150, USD/CAD 220  EUR 300, USD/CAD 450
 Бізнес-клас
 до 32кг і ** більше 158см  EUR 100, USD/CAD 150  EUR 200, USD/CAD 300

Територіальне визначення Європи (згідно IATA): 
Географічна Європа + Північна Африка (Марокко, Алжир і Туніс) + Росія до Уральських гір включ. Анкару, Стамбул, Ларнаку, Баку, Єреван, Москву, Краснодар та Тбілісі

Територіальне визначення Інтерконтинентальних напрямків:
Всі інші країни/міста включ. Амман, Каїр, Дубаї, Ербіль, Багдад, Тріполі, Тель-Авів та Астану

Застосовуються наступні збори за кожне додаткове місце багажу:

 

 Вага та розміри   Європа  Інтерконтинентальні напрями
 до 23кг і більше 158см  EUR 75, USD/CAD 100  EUR 150, USD/CAD 200, JPY* 15000
 до 23кг і ** більше 158см  EUR 175, USD/CAD 250  EUR 350, USD/CAD 500
 24-32кг та в межах 158см  EUR 125, USD/CAD 170  EUR 250, USD/CAD 350
 24-32кг і ** більше 158см  EUR 225, USD/CAD 320  EUR 450, USD/CAD 650

** Максимальна вага багажу 32 кг. Для багажу, що за своїми розмірами перевищує 158см в сумі (довжина + ширина + висота) застосовуються спеціальні умови перевезення і ви маєте повідомити авіакомпанію завчасно.

Для пасажирів економ-класу, чия норма безкоштовного провезення багажу складає одне місце, застосовується знижений збір за перевезення другого місця багажу. Тарифи дійсні на наступних рейсах: 

 

за друге місце багажу до 23 кг і в межах 158см (США/Канада/Мексика)

EUR
USD/CAD

 75,-
 100,- 
за друге місце багажу до 23 кг і в межах 158см (для квитків випущених з 1 жовтня 2013 з/до Японії

EUR
USD/CAD
JPY*

 75,-
 100,-
 9000,-

* Лише для квитків, які було випущено після 1 жовтня 2013 року та у випадку реєстрації багажу в Японії.

Виключення: на рейсах між Канадою і Великобританією збір складає EUR 50, -(CAD 100, -).

Оплата наднормативного багажу по ваговій системі

Збір за 1 кг понаднормового багажу залежить від вашого маршруту. Країни підпорядковуються різним територіальним зонам. Інформацію про збори можна знайти тут.

СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР
Якщо Ви подорожуєте разом зі спортивним інвентарем, будь ласка, повідомите нас про це заздалегідь по телефону call -центра у вашій країні, щоб ми зарезервували провізну місткість.
Один комплект гірськолижного устаткування (лижі, лижні палиці і черевики) або сноуборд (борд і черевики), упакований в один чохол, можна провезти безкоштовно на додаток до звичайної норми багажу (окрім квитків в США і Канаду). Потрібне попереднє підтвердження від авіакомпанії.

Якщо ви бажаєте подорожувати з вашим лижним спорядженням або сноубордом, просимо повідомити авіакомпанію завчасно для перевірки вільного місця. Якщо місце є, тоді ви отримаєте підтвердження. Частолітаючі пасажири зі статусом HON Circle, Senator, STAR Gold мають можливість провозити одну сумку для гольфу безкоштовно.

Через обмежену кількість спортивного багажу, який здатен вмістити літак, ми можемо перевозити тільки те спортивне спорядження, яке було підтверджено до початку Вашої подорожі. Будь ласка зареєструйте Ваш спортивний інвентар заздалегідь, звернувшись за телефоном 0 800 30 00 49 або заповніть контактну форму. Ми перевіримо чи можна підтвердити перевезення Вашого спортивного багажу на Вашому рейсі. Просимо поставитись із розумінням, що непідтверджене заздалегідь спортивне спорядження не може бути прийняте до перевезення під час Вашої реєстрації в аеропорту. Авіакомпанія не несе додаткові витрати (наприклад зберігання Вашого спорядження в аеропорту).
Це стосується також зимового спортивного спорядження незалежно від того, чи Ви перевозите його в межах безкоштовної норми провозу багажу або як додаткове місце багажу.

В усіх інших випадках за перевезення спортивного інвентарю стягуються збори, розмір яких залежить від типу інвентаря та дати виписки квитка. При оформленні Квитанції на провезення спортивного інвентаря стягується додатковий збір, величина якого залежить від аеропорту вильоту.

Для отримання детальної інформації просимо Вас заповнити форму.

Будь-який спортивний інвентар включається в норму безкоштовного провезення багажу, якщо його розміри відповідають встановленим межам.
Якщо розміри і/або вага спортивного інвентаря перевищують межі, встановлені для безкоштовної норми, то стягуються збори за перевезення:
 - відповідно до таблиці зборів за провезення спортивного інвентаря, якщо інвентар входить в список і відповідає вимогам;
- відповідно до таблиці зборів за системою кількості місць за провезення іншого спортивного інвентаря.

Заборонені для перевезення предмети та речовини

Небезпечні предмети та речовини

Небезпечні предмети та речовини загрожують здоров'ю, безпеці, власності або навколишньому середовищу. До їх перевезення застосовуються спеціальні правила. 

Заборонені до перевезення:

• Електрошокери
• Сірники
• Запальнички, які можна легко зарядити та речовини для їх наповнення
• Алкогольні напої з вмістом алкоголю 70% і більше
• Вибухові речовини (напр., феєрверк)
• Легкозаймисті речовини (напр., газ, фарба, розчинник)
• Окислювачі (напр., відбілювач)
• Органічні пероксиди (напр., склопластик)
• Токсичні субстанції (напр., пестициди)
• Речовини для діагностування хвороб
• Радіоактивні матеріали
• Корозійні матеріали
• Магніти


Наступні речовини можна перевозити, але згідно відповідних правил:

• Аерозолі
• Алкогольні напої
• Амуніція
• Аптечка
• Battery powered wheelchairs/mobility devices
• Набір для кемпінгу та каністри
• Кардіостимулятор
• Запальнички
• Батарейки
• Лампи для занурювання
• Сухий лід
• Сухий вантаж
• Енергозбережуючі або електричні лампи
• Паливні батареї
• Системи, що виробляють тепло
• Бігуді
• Рятувальний желет
• Літієві батареї
• Сірники
• Медичний кисень
• Медичні або лікарські засоби
• Термометр або барометр
• Незаймисті та токсичні циліндри
• Кисень для медичного застосування
• Портативні медичні інструменти
• Радіоактивні препарати
• Сейфи


Детальна інформація.

Заборонені предмети

Європейський Союз визначає такі предмети відповідно до протоколу (EC) No 185/2010 від
04 березня 2010, та регулює загальні положення для їх заборонення при перевезенні літаком:

Заборонені предмети для перевезення в ручній поклажі 

Заборонені предмети для перевезення в багажі
 

Митні обмеження

Імпорт м'ясних, молочних продуктів  

Країни Європейського Союзу (ЄС) забороняють ввезення на свою територію молочних і м'ясних продуктів в багажі і ручній поклажі в салоні повітряного судна без сертифікату від ветеринарних служб і митного контролю цих країн.