Відтепер Ви завжди будете вчасно поінформовані, адже Австрійські Авіалінії впроваджують нову послугу "yourUpdate", щоб повідомляти Вас про 

• затримку рейсу більше ніж на 30хв 
• зміну виходу на посадку у Віденському аеропорту (для учасників програми Miles&More) 
• скасування рейсу 

Ви автоматично отримаєте СМС-повідомлення або електронного листа без необхідності додаткової реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу на інформацію, що може стосуватися вашої подорожі.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися за телефонами:

Перед відправленням в аеропорт, будь ласка, перевірте на нашому сайті чи відлітає ваш рейс вчасно: Інформація про Виліт & Приліт 

Iraq Airspace

After renewed consultation, Austrian Airlines has decided effective immediately not to fly over Iraq until and including Sunday, August 3rd 2014. This includes flights to Erbil in northern Iraq for this time period. For further booking information we ask our passengers to contact the Austrian Airlines Service Center by phone +43 (0) 5 1766 1000 (Mon–Sun, 08:00 am-08:00 pm). Austrian Airlines regrets the resulting inconvenience for its customers.

Austrian Airlines відновлюють рейси в Тель-Авів

Відповідно до найсвіжішою інформацією і власним аналізом ситуації з безпекою, Austrian Airlines відновлюють польоти в міжнародний аеропорт Ben Gurion поетапно, починаючи з рейсів OS 857 з Відня і OS 858 з Тель-Авіва. З організаційних причин, рейси OS859 і OS860 скасовані до 02 Серпень 2014. Ми постараємося перебронювати пасажирів на рейси авіакомпаній-партнерів по Lufthansa Group.

Пасажири, чиї рейси були скасовані, можуть безкоштовно змінити дату перельоту або здати свої квитки. Внести зміни допоможуть співробітники call-центрів Austrian. Пасажирам, які придбали квитки у туроператорів або в туристичних агентствах, необхідно звернутися за місцем придбання квитків.
 
Ми шкодуємо про доставлених незручності, викликаних тимчасовим скасуванням рейсів, проте безпека наших пасажирів є найвищим пріоритетом. Austrian Airlines постійно стежать за ситуацією з безпекою на всьому шляху прямування і тісно співпрацює з місцевою владою.

Ми з полегшенням повертаємося до регулярних рейсів до Тель-Авіва. Однак, з організаційних причин, цей процес займе кілька днів.

Рейси в / з Росії та України

У зв’язку з підвищенням рівня безпеки польотів та часткового закриття повітряного простору в східному регіоні, авіакомпанія Austrian Airlines прийняла рішення скасувати рейси в Харків та Дніпропетровськ до 5 серпня 2014 року включно.

Розклад польотів до інших міст України та Росії залишається без змін. Austrian Airlines продовжать виконання свої рейсів, але в обхід повітряного простору Східної України. Austrian Airlines знаходяться на постійному зв’язку з органами влади та керівництвом аеропортів з можливістю швидкого реагування на будь-які зміни. На разі, поки конфлікт на території східного регіону продовжується, а повітряний простір поблизу Харкова та Дніпропетровська залишається частково закритим, відновлення рейсів у ці міста є  мало ймовірним.

Пасажири, рейси яких було скасовано в рамках останніх подій, мають можливість перебронювати або повернути кошти за придбаний квиток безкоштовно. Просимо звертатися до нашого cервісного-центру. У випадку, якщо квиток придбано через туристичну агенцію, необхідно звертатися за місцем придбання.

[оновлено: 28 July 2014]

Тимчасове призупинення рейсів в / з Тріполі

Після кількох інцидентів у міжнародному аеропорту Тріполі, які приводили до закриття аеропорту, з 21 березня 2014 Austrian Airlines припинила виконання рейсів до столиці Лівії. Ми стежимо за ситуацією, консультуємося з місцевою владою і переглянемо рішення про призупинення рейсів, коли для цього будуть матися тверді підстави.
Приносимо вибачення за можливі незручності.

Ремонтні роботи на шосе А4

З 23 квітня 2014 на шосе А4, ведучому до аеропорту Відня, проводяться ремонтні роботи. Можливі незаплановані затримки в дорозі. Просимо вас закладати більше часу на дорогу до аеропорту.