Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися за телефонами: Перед відправленням в аеропорт, будь ласка, перевірте на нашому сайті чи відлітає ваш рейс вчасно: Інформація про Виліт & Приліт

Страйк Lufthansa 20-21 жовтня 2014

Austrian Airlines незачеплені страйком льотного персоналу авіакомпанії Lufthansa, призначеної на 20 і 21 жовтня 2014.

Ми просимо всіх пасажирів, які мають квитки на рейси, що виконуються авіакомпанією Lufthansa, в тому числі за угодою codeshare (чотиризначні номери під кодом OS), уточнювати статус свого рейсу заздалегідь.

Інформація для пасажирів доступна на сайті http://www.lufthansa.com/de/en/Travel-information.

Перевезення електронних механізмів на рейсах до / з США та Канади

Посилені правила провезення електронних пристроїв (мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та ін.) На рейсах, що вилітають з США та Канади, а також з міст Європи в міста США і Канади: додаткові огляди можуть проводитись під час посадки на літак. Пасажирам необхідно переконатися, що пристрій заряджено і може бути включено для огляду. Електронні пристрої, які неможливо включити, не будуть вирішені до перевезення.

Austrian Airlines не очікує негативних наслідків для своїх розкладів, проте, рекомендує пасажирам прибувати в аеропорти завчасно для проходження всіх доглядів.

Ремонтні роботи на шосе А4

З 23 квітня 2014 на шосе А4, ведучому до аеропорту Відня, проводяться ремонтні роботи. Можливі незаплановані затримки в дорозі. Просимо вас закладати більше часу на дорогу до аеропорту.