Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися за телефонами: Перед відправленням в аеропорт, будь ласка, перевірте на нашому сайті чи відлітає ваш рейс вчасно: Інформація про Виліт & Приліт

Construction Work ramp A4 (to Vienna) 31.10.-3.11.2014

Due to construction work, the ramp to Vienna Airport from the motorway A4 towards Vienna is closed from Friday, October 31, 2014, 8 p.m. until Monday, November 3, 2014, 5 a.m. During this period access to the airport is only possible via B9 and S1-junction "Knoten Schwechat Ost". The ramp to the airport in the direction to Hungary and the exit roads from the airport to the A4 remain open. Please find information about the current traffic situation online: www.asfinag.at.

Перевезення електронних механізмів на рейсах до / з США та Канади

Посилені правила провезення електронних пристроїв (мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та ін.) На рейсах, що вилітають з США та Канади, а також з міст Європи в міста США і Канади: додаткові огляди можуть проводитись під час посадки на літак. Пасажирам необхідно переконатися, що пристрій заряджено і може бути включено для огляду. Електронні пристрої, які неможливо включити, не будуть вирішені до перевезення.

Austrian Airlines не очікує негативних наслідків для своїх розкладів, проте, рекомендує пасажирам прибувати в аеропорти завчасно для проходження всіх доглядів.

Ремонтні роботи на шосе А4

З 23 квітня 2014 на шосе А4, ведучому до аеропорту Відня, проводяться ремонтні роботи. Можливі незаплановані затримки в дорозі. Просимо вас закладати більше часу на дорогу до аеропорту.