Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися за телефонами: Перед відправленням в аеропорт, будь ласка, перевірте на нашому сайті чи відлітає ваш рейс вчасно: Інформація про Виліт & Приліт

Emergency-EXERCISE at Vienna Airport on October 22, 2014

This afternoon, a joint emergency exercise of Austrian Airlines, local rescue unites (fire brigade, ambulance and police) as well as the Flughafen Wien AG will take place at Vienna Airport. Flight operations and public passenger areas are not restricted by this exercise.

Перевезення електронних механізмів на рейсах до / з США та Канади

Посилені правила провезення електронних пристроїв (мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та ін.) На рейсах, що вилітають з США та Канади, а також з міст Європи в міста США і Канади: додаткові огляди можуть проводитись під час посадки на літак. Пасажирам необхідно переконатися, що пристрій заряджено і може бути включено для огляду. Електронні пристрої, які неможливо включити, не будуть вирішені до перевезення.

Austrian Airlines не очікує негативних наслідків для своїх розкладів, проте, рекомендує пасажирам прибувати в аеропорти завчасно для проходження всіх доглядів.

Ремонтні роботи на шосе А4

З 23 квітня 2014 на шосе А4, ведучому до аеропорту Відня, проводяться ремонтні роботи. Можливі незаплановані затримки в дорозі. Просимо вас закладати більше часу на дорогу до аеропорту.