Відтепер Ви завжди будете вчасно поінформовані, адже Австрійські Авіалінії впроваджують нову послугу "yourUpdate", щоб повідомляти Вас про 

• затримку рейсу більше ніж на 30хв 
• зміну виходу на посадку у Віденському аеропорту (для учасників програми Miles&More) 
• скасування рейсу 

Ви автоматично отримаєте СМС-повідомлення або електронного листа без необхідності додаткової реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу на інформацію, що може стосуватися вашої подорожі.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися за телефонами:

Перед відправленням в аеропорт, будь ласка, перевірте на нашому сайті чи відлітає ваш рейс вчасно: Інформація про Виліт & Приліт 

Austrian Airlines відновлюють рейси в Тель-Авів

Відповідно до найсвіжішою інформацією і власним аналізом ситуації з безпекою, Austrian Airlines відновлюють польоти в міжнародний аеропорт Ben Gurion поетапно, починаючи з рейсів OS 857 з Відня і OS 858 з Тель-Авіва. З організаційних причин, рейси OS859 і OS860 скасовані до 31 липня. Ми постараємося перебронювати пасажирів на рейси авіакомпаній-партнерів по Lufthansa Group.

Пасажири, чиї рейси були скасовані, можуть безкоштовно змінити дату перельоту або здати свої квитки. Внести зміни допоможуть співробітники call-центрів Austrian. Пасажирам, які придбали квитки у туроператорів або в туристичних агентствах, необхідно звернутися за місцем придбання квитків.
 
Ми шкодуємо про доставлених незручності, викликаних тимчасовим скасуванням рейсів, проте безпека наших пасажирів є найвищим пріоритетом. Austrian Airlines постійно стежать за ситуацією з безпекою на всьому шляху прямування і тісно співпрацює з місцевою владою.

Ми з полегшенням повертаємося до регулярних рейсів до Тель-Авіва. Однак, з організаційних причин, цей процес займе кілька днів.

Рейси в / з Росії та України

У зв’язку з підвищенням рівня безпеки польотів та часткового закриття повітряного простору в східному регіоні, авіакомпанія Austrian Airlines прийняла рішення скасувати рейси в Харків та Дніпропетровськ до 5 серпня 2014 року включно.

Розклад польотів до інших міст України та Росії залишається без змін. Austrian Airlines продовжать виконання свої рейсів, але в обхід повітряного простору Східної України. Austrian Airlines знаходяться на постійному зв’язку з органами влади та керівництвом аеропортів з можливістю швидкого реагування на будь-які зміни. На разі, поки конфлікт на території східного регіону продовжується, а повітряний простір поблизу Харкова та Дніпропетровська залишається частково закритим, відновлення рейсів у ці міста є  мало ймовірним.

Пасажири, рейси яких було скасовано в рамках останніх подій, мають можливість перебронювати або повернути кошти за придбаний квиток безкоштовно. Просимо звертатися до нашого cервісного-центру. У випадку, якщо квиток придбано через туристичну агенцію, необхідно звертатися за місцем придбання.

[оновлено: 28 July 2014]

Тимчасове призупинення рейсів в / з Тріполі

Після кількох інцидентів у міжнародному аеропорту Тріполі, які приводили до закриття аеропорту, з 21 березня 2014 Austrian Airlines припинила виконання рейсів до столиці Лівії. Ми стежимо за ситуацією, консультуємося з місцевою владою і переглянемо рішення про призупинення рейсів, коли для цього будуть матися тверді підстави.
Приносимо вибачення за можливі незручності.

Ремонтні роботи на шосе А4

З 23 квітня 2014 на шосе А4, ведучому до аеропорту Відня, проводяться ремонтні роботи. Можливі незаплановані затримки в дорозі. Просимо вас закладати більше часу на дорогу до аеропорту.