Na letišti - možnosti pro Vaše odbavení

Mezinárodní letiště Vídeň

Quick Check-in

  • odbavte se se zavazadlem i bez zavazadla
  • vyberte si  sedadlo
  • naše Qick Check-in automaty poskytují flexibilitu při změně rezervace a čekacích listinách. Vyberte si navzájem sousedící sedadla až pro 3 osoby cestující společně
Vše, co potřebujete pro Quick Check-in je:  etix® (electronická letenka) a karta s magnetickým pruhem (kreditní karta) nebo Váš 6-místný rezervační kód za účelem identifikace. Quick Check-in automaty jsou  k dispozici na těchto letištích:  Vídeňské mezinárodní letiště, Wien-Mitte City Air Terminal, Altenrhein, Amsterdam, Curych, všechna letiště v Německu, Kodaň, Istanbul, Londýn City, Londýn Heathrow, Lyon, Miláno Malpensa, Řím, Stockholm, Varšava, Ženeva.

Cestujete se zavazadlem:  jednoduše odevzdejte své zavazadlo na našich "bag drop" přepážkách v Terminálu 1 (drop off zóny pro Business a Economy Class na letišti Vídeň). Pokud odlétáte z jiného letiště, jděte rovnou k odbavovací přepážce Austrian označené  "drop off" nebo k odbavovací přepážce Austrian Business Class, kde si vyzvednete palubní vstupenku nebo odevzdáte k odbavení své zavazadlo.

Check-in přepážky

Pro naše Business Class cestující máme k dispozici vyhrazené zóny, aby odbavení proběhlo rychle a pohodlně. Naši cestující v Economy Class si mohou vybrat tradiční způsob odbavení na některé z našich přepážek. Náš pozemní personál ochotně zodpoví veškeré dotazy, týkající se Vaší cesty.
Věnujte, prosím, pozornost časům pro poslední možné odbavení.  

Exkluzivní Senator Check-in zóna

Mezi Terminálem 1 a Terminálem 2 ve Vídni najdete vyhrazenou Senator Check-in zónu, která je také k dispozici pro členy programu Miles & More se statusem HON Circle  a držitele Star Alliance Gold Card. Užijte si náš exkluzivní servis před odletem.

Přepážka pro speciální asistenci

Tuto přepážku mohou využít všichni cestující s omezenou pohyblivostí.