В аеропорту

Способи реєстрації на рейс в аеропорту Відня

Експрес-реєстрація (Check-in)

З нашими автоматами Check-in ви можете реєструватися на рейс як з багажем, так і без нього, а також самостійно вибрати місце в салоні. У випадку, якщо ваш тариф дозволяє безкоштовно вносити зміни до квитка - ви можете самостійно перебронювати на інший рейс або внести себе до листа очікування, якщо місця поки не доступні - все це можна зробити навіть після завершення реєстрації.
Крім того, наші автомати Check-in здатні одночасно зареєструвати до трьох пасажирів, що подорожують по одному бронюванню. Все, що вам потрібно - це:

  • електронний квиток etix®
  • карта з магнітною смугою (наприклад, кредитна карта) або 6-значний код бронювання.
    Все дуже просто!

Подорожуєте з багажем?

Ви можете здати свій багаж в спеціально відведених зонах для прийому багажу, як в секторі реєстрації пасажирів бізнес-класу, так і в секторі реєстрації Економічного Класу в аеропорту Відня. Просто підійдіть до будь-якої стійки прийому багажу в Терміналі 3. Якщо ви вилітаєте з іншого міста, ви можете також пройти до однієї зі стійок прийому багажу (якщо такі є) або здати ваш багаж на стійці реєстрації Бізнес Класу (якщо ви реєструвалися через інтернет або смс). Там ви зможете отримати свій посадковий.

Реєстрація на стійках

Ми зберегли декілька традиційних стійок реєстрації в зоні Бізнес Класу, щоб сприяти пасажирам в особливих випадках. Пасажири Економічного Класу також можуть звернутися на одну з цих стійок. Наш персонал завжди готовий відповісти на питання, що пов'язані з вашою поїздкою.
Будь ласка, враховуйте терміни закінчення реєстрації. Ми також рекомендуємо користуватися послугою онлайн-реєстрації, що значно заощадить ваш час.

Реєстрація пізно вночі/ Aвстрія
можлива за 24 години до вильоту. Просимо звертати увагу на години роботи багажних стійок в аеропортах:
Відень: 14:00- 16:00/20:00- 22:00
Грац: 19:00- 21:00
Лінц: 20:00- 22:00 (для чартерних рейсів)
Клагенфурт: 18:30- 20:45
Зальцбург: 19:30- 21:00
Інсбрук: регулярны рейси Нд-Чт: 05:00 - 10:00 / 13:00 - 18:00; Пт-Сб: реєстрація в ночі неможлива 
чартерні рейси: реєстрація в ночі неможлива

Ексклюзивна зона для реєстрації пасажирів зі статусом Senator 

Ексклюзивна зона реєстрації, виділена для наших гостей зі статусом Senator, яка, зрозуміло, також відкрита для карт HON Circle і карт авіакомпаній глобального альянсу Star Alliance зі статусом Gold. Всі вони можуть заощадити свій час і отримати належне обслуговування.

Реєстрація в бізнес-залах

Для наших гостей зі статусом HON Circle, Senator, Frequent Traveller, а також пасажирів Бізнес Класу ми пропонуємо ще одну привабливу можливість реєстрації на рейс - в затишній атмосфері наших фірмових залів очікування в міжнародному аеропорту Відня, а також в двох Сенаторських залах і в залі HON Circle. Ви можете відпочити, перекусити або почитати газети, зайнятися своїми справами - а в цей час наш персонал вирішить для вас всі формальності..

Реєстрація для родин

Подорожуєте всією родиною? В аеропорту Відня на вас чекає спеціальний сектор для реєстрації подорожуючих родин, а під час високого сезону ми організовуємо спеціальні міні-майданчики для дітей безпосередньо біля воріт, де проводиться посадка на рейси, що вилітають на курорти.
До речі, ви ще не чули про спеціальний клуб для дітей і підлітків - JetFriends?

Просто натисніть тут, щоб потрапити на сайт першої австрійської бонусной програми, для подорожуючих дітей.