Реєстрація в аеропорту

Міжнародний аеропорт Відня

Кіоски самостійної реєстрації
Економте Bаш час і скористайтеся нашими кіосками самостійної реєстрації, щоб зареєструватися на рейс і роздрукувати посадковий талон. Все, що Bам потрібно: 6-значний код бронювання або карта з магнітною смугою (наприклад, кредитна карта). Через кіоск ви також можете змінити бронювання і встати на лист очікування на інший рейс. Ви можете вибрати місця в салоні для максимум трьох пасажирів, які подорожують по одному бронюванню.

Подорожуєте тільки з ручною поклажею:
Отримавши посадковий талон у кіоску самостійної реєстрації, Bи можете відразу пройти в зону огляду.

Подорожуєте з багажем:
Як тільки Bи отримаєте посадковий талон у кіоску, просто здайте багаж в спеціально відведених зонах для прийому багажу "Baggage Drop off".

У наступних випадках Bам доведеться звернутися на традиційну стійку реєстрації:

  • Ви подорожуєте групою з 9 і більше осіб
  • Ви відправляєте дитину в самостійну подорож

Cтійки реєстрації
Ми зберегли кілька традиційних стійок реєстрації в зоні Бізнес-класу, щоб сприяти пасажирам в особливих випадках. Пасажири економічного класу також можуть звернутися на одну зі стійок "Baggage Drop off", щоб здати багаж. Наш персонал завжди готовий відповісти на Ваші питання.

Ми також рекомендуємо користуватися послугою онлайн-реєстрації, що значно заощадить Bаш час. Будь ласка, враховуйте терміни закінчення реєстрації.

Нічна реєстрація дає Bам можливість здати багаж напередодні вильоту.
Години роботи стійок "Baggage Drop off": 14:00-16:00 та 20:00-22:00.

Пріоритетна реєстрація: У зоні реєстрації виділені спеціальні "острова" для часто літаючих пасажирів зі статусом HON Circle, Senator, власників карток авіакомпаній глобального альянсу Star Alliance зі статусом Gold.

Всі пасажири з обмеженою рухливістю можуть скористатися стійкою "Special Assistance" для реєстрації на рейс.

Інші аеропорти Австрії

Реєстрація в аеропорту
З червня 2014 співробітники на стійках реєстрації освоять додаткові функції і стануть основними контактними особами для наших пасажирів. За допомогою кредитної картки на стійках реєстрації можна буде оплатити провезення додаткового багажу або спортивного інвентарю. Така концепція єдиного вікна допоможе зберегти час і забезпечити прискорене проходження пасажирами всіх предполітних процедур.

Нічна реєстрація
дає вам можливість здати багаж напередодні вильоту. Години роботи стійок "Baggage Drop off":

Днi Години роботи Додатково
Щодня 7.00 - 9.00 pm
Щодня 8.00 - 10.00 pm тільки
для рейсів
myHoliday
Нд-Пт 7.00 - 8.30 pm
Щодня 7.30 - 9.00 pm
Щодня 5.00 - 10.00 am
1.00 - 6.00 pm
тільки для
регулярних
рейсів
Пт-Нд 3.00 - 5.00 pm
тiльки для
рейсiв
myHoliday

 

Каси для продажу квитків
З червня 2014 пасажирам, які бажають придбати квиток, внести зміни або відмовитися від польоту, перебуваючи в аеропорту, необхідно звертатися в call-центр Austrian по телефону. Номер call-центру в Австрії: +43 (0) 5 1766 1000, щодня з 8 ранку до 8 вечора. Для зручності пасажирів в аеропортах встановлені безкоштовні червоні телефонні апарати Austrian в спеціально виділених зонах "Service Point".