Бронювання місць заздалегідь

Як попередньо забронювати місце?

Просто оберіть категорію місця (біля вікна, біля проходу чи посередині) онлайн на карті, яку ви можете бачити при бронюванні та купівлі квитків на сайті austrian.com. Ви навіть можете попередньо забронювати місце до 48 годин до вильоту в розділі «Мої бронювання» або просто зателефонувавши до Сервісного центру Austrian Airlines. Попереднє бронювання місця також можливе через деякі туристичні агенції, з якими співпрацює авіакомпанія по всьому світу.

Попереднє замовлення місць є на всіх власних рейсах Austrian Airlines для пасажирів, чиї квитки оформлені на рейси з номером Austrian Airlines на бланку Austrian Airlines. 

Плата за бронювання місця за політ на європейських сполученнях

Тариф економ-класу*

Категорія місця
(біля вікна, біля проходу, посередині)
Місце з додатковим простором для ніг
Economy Light

10 євро

25 євро

Economy Classic

безкоштовно

25 євро

Economy Flex

безкоштовно

25 євро

* Тарифи економ-класу для квитків, оформлених до 28 липня 2015 року, на рейси з вильотом після 1 жовтня 2015. Бажаєте дізнатися більше про нові європейські тарифи Austrian Airlines? Натисніть тут.

Бронювання місць бізнес-класу на рейсах по Європі залишається безкоштовним. Плата за бронювання місця для пасажирів, які подорожують за квитками категорії Economy Light, є обов'язковою незалежно від статусу учасника програми лояльності. 

Плата за бронювання місця за політ на міжконтинентальних перельотах

Рейс

Категорія місця
(вікно, прохід, центр)
Місце з додатковим простором для ніг Перший ряд
Рейси середньої тривалості

10 євро

40 євро

---

Довготривалі рейси

25 євро

70 євро

50 євро

Бронювання місць бізнес-класу на міжконтинентальні рейси залишається безкоштовним. Пасажири економ-класу, які подорожують за квитками високих тарифів (класи бронювання Y, B, M, U, H, G, Q, V і X), можуть безкоштовно бронювати місця і на міжконтинентальні рейси.

Бронювання місць на міжконтинентальні сполучення є також безкоштовним для наших учасників програми лояльності зі статусами HON Circle Member і Senator (окрім місць із додатковим простором для ніг).

Якщо у вас залишилися запитання, перегляньте розділ «Часті запитання» або зателефонуйте нам.
Діють Загальні умови перевезення та Умови перевезення в Канаду та з Канади