Бізнес-зали Austrian в аеропорту Відня

Austrian Airlines управляє 7 залами підвищеної комфортності загальною площею 2,300 m2. У секторах F (шенгенський) і G (неШенгенської) розташовані по одному залу HON Circle, Senator / Star Alliance Gold і залу для пасажирів бізнес-класу. Зали об'єднані центральним вестибюлем. Також, Austrian Airlines з радістю запрошує вас в бізнес-зал в зоні вильотів терміналу D.

Зали відпочинку HON Circle

Першокласне обслуговування для найкращих клієнтів

Ваш статус HON Circle в програмі лояльності Miles & More - це безумовна підстава для нас ставитися до Вас, як до одного з найпочесніших і бажаних гостей на рейсах авіакомпанії. Ми відкриваємо для Вас оазиси спокою - зали HON Circle в аеропорту Відня.

HON-Eating-kleinsfw Business-Schengen-Relax_kleinsfw HON-Schengen-Restaurant-kleinsfw 

До ваших послуг:
автомобіль з водієм, який доставить Вас від терміналу прямо до літака (наш партнер Porsche Austria)
послуги особистого помічника
широкий вибір кулінарних страв від нашого ексклюзивного партнера компанії DO & CO
можливість розслабитися в приємному оточенні звуків і зображень, що транслюються аудіо і відео апаратурою у залi
свіжа преса, книги видавничого дому daab
комфортний простір для роботи та безкоштовний інтернет на усій території залу
Гостi: Як пасажир із статусом HON Circle, Ви можете запросити з собою одного компаньйона або члена своєї родини, у тому разі якщо вони подорожують з Вами. 
пасажири Першого класу авіакомпаній Lufthansa і SWISS можуть провести час перед вильотом стикувального рейсу в залі Hon Circle
Години роботи
в міжнародній / шенгенській зоні 05:30-23:30 
в Шенгенській зоні 05:30-22:30

Зали відпочинку Senator

Наші комфортабельні зали відпочинку - це найкраще місце, де ви можете відволіктися від метушні та шуму міжнародного аеропорту. На Вас очікують ексклюзивні інтер'єри та атмосфера австрійської гостинності. Наш кваліфікований та доброзичливий персонал із задоволенням надасть вам допомогу.

SEN-NON-Schengen-BENCHkleinsfw View_klein_sfw SEN-NONSchengen-View-klein-sfw

 

Для Вас:
Бiзнес-центр Безкоштовний безпровідний інтернет, відправка факсів, робочі станції з доступом в інтернет, принтер, копіювальне обладнання та ін.
Закуски і напої Ми із задоволенням представляємо Вам широкий вибір закусок та гарячих страв від відомої ресторанної компанії DO & CO, безліч алкогольних і прохолодних напоїв (австрійські вина та ін.). Ви можете скуштувати страви австрійської або світової кухні, побалувати себе випічкою та іншими десертами.
Розваги Час пролетить непомітно, поки ви відпочиваєте в одному з наших широких крісел та насолоджуєтеся відмінним звуком та якістю зображення на одному з великих екранів.
Доступ Ми завжди раді бачити вас в наших сенаторських залах в день вильоту вашого рейсу. Для доступу достатньо всього лише показати посадковий талон на що вилітає в той же день рейс Austrian Airlines або іншої авіакомпанії Star Alliance і вашу карту Miles & More Senator.
Супроводжуючі Ви можете запросити з собою одного гостя, якому також буде потрібно показати посадковий талон на рейс Austrian Airlines або іншої авіакомпанії Star Alliance (дійсний в день візиту).
Години роботи
В нешенгенської зоні 05:30-23:30 
В шенгенській зоні 05:30-22:30

Звернить увагу: Паління в залах відпочинку Забороняється.

Зали відпочинку бізнес-класу

У залах для пасажирів бізнес-класу на вас очікують захоплюючі панорамні види та атмосфера абсолютного спокою. Отримайте насолоду від справжньої автрійської гостинності.

Business-Schnengen-Mountain_klein_sfw Business-Relax_kleinsfw Business-Schengen-Coffee2klein_sfw 

Для гостей ми пропонуємо:
Послуги бізнес-центру Безкоштовний безпровідний інтернет, відправка факсів, робочі станції з доступом в інтернет, принтерi Ricon, копіювальне обладнання та ін.
Закуски і напої Ми із задоволенням представляємо Вам широкий вибір закусок та гарячих страв від відомої ресторанної компанії DO & CO, безліч алкогольних і прохолодних напоїв (австрійські вина та ін.). Ви можете скуштувати страви австрійської або світової кухні, побалувати себе випічкою та іншими десертами.
Зони відпочинку розслабтеся в наших зонах відпочинку під акомпанемент якісних аудіосистем і відео на великих екранах
Розваги час пролетить непомітно, поки ви відпочиваєте в одному з наших широких крісел та насолоджуєтеся відмінним звуком та якістю зображення на одному з великих екранів
Доступ Для доступу необхідно показати посадковий талон бізнес-класу на рейс Austrian Airlines або іншої авіакомпанії Star Alliance (дійсний в день візиту), або посадковий талон економ-класу на рейс Austrian Airlines або іншої авіакомпанії Star Alliance (дійсний в день візиту) разом з карткою Star Alliance Gold Card або Miles & More Frequent Traveller.
Години роботи
У нешенгенській зоні 05:30-23:00
У Шенгенській зоні 05:30.22:30

Звернить увагу: паління в залах відпочинку забороняється.

Зали відпочинку в Терміналі D

При вильоті з терміналу D ви можете скористатися нашим оновленим бізнес-залом. Отримайте насолоду від простору та фантастичної панорами.

Зручності для Вас:
Бiзнес-зона з безкоштовним Wi-Fi інтернетом, факсом, принтером, робочими станціями і копіювальними апаратами
Харчування Вас чекає широкий вибір закусок і страв від нашого партнера, ресторанної компанії DO&CO
Доступ: Потрапити до зали можна в будь-який час з пред'явленням посадкового талону бізнес-класу на рейс Austrian Airlines або іншої авіакомпанії Star Alliance (дійсний в день візиту), або посадкового талону економ-класу на рейс Austrian Airlines або іншої авіакомпанії Star Alliance (дійсний в день візиту) разом з карткою Star Alliance Gold Card або Miles & More.
Години роботи
08:00-20:00

Увага: палити у бізнес-залi Austrian в терміналі D заборонено.