Bagaż zagubiony lub uszkodzony

Jeśli po przylocie, okaże się, że brakuje Twojego bagażu lub został uszkodzony, skontaktuj się z biurem Austrian Airlines- Serwis po przylocie/ Lost&Found lub lokalnym przedstawicielem Austrian na danym lotnisku. Otrzymasz pisemne potwierdzenie szkody z numerem referencyjnym. Prosimy o zachowanie tego dokumentu.

Jak tylko bagaż zostanie odnaleziony, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia godziny doręczenia.

Informacje o bagażu

Tutaj możesz uzyskać więcej informacji na temat aktualnego stanu poszukiwań Twojego bagażu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić, że otrzymasz jak najszybciej swój bagaż. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Bagaż jest opóźniony o więcej niż 5 dni

W mało prawdopodobnym przypadku, jeśli Twój bagaż nie zostanie odnaleziony w ciągu 5 dni, prosimy o wypełnienie ankiety bagażowych (pdf) i przesłanie do nas. Prosimy o podanie szczegółowych informacji o bagażu - wówczas możemy przedłużyć zautomatyzowane poszukiwanie na całym świecie.

What do I do if my luggage was damaged?

In order to file a damage report we kindly ask you to bring the damaged item to the local Lost & Found office within 7 days.

Please bring

  • the original baggage tag
  • your boarding card or the passenger receipt

Czy masz pytania dotyczące ostatecznych rozliczeń?

Wypełniłeś już raport na danym lotnisku i otrzymałeś numer referencyjny. Czy masz pytania dotyczące rozliczenia lub odszkodowania? Prosimy skontaktować się z nami.